بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

شش خبیث

اشتراک‌گذاری

شش خبیث

Six Sinister

شش خبیث - Marvel's Spider Man

پایگاه عملیات‌ها

متحدان

مرد عنکبوتی (پیتر پارکر) (به طور موقت در MSM2)
مرد عنکبوتی (مایلز مورالز) (به طور موقت در MSM2)

شش خبیث (Six Sinister) گروهی برجسته در بازی Marvel's Spider-Man است که شامل چندین شرور می‌شود. اعضای شش خبیث به جز رهبرشان پیش از این که این گروه را تشکیل دهند در زندان ویژه Raft حبس بودند، دکتر اختاپوس -که رهبری این گروه را نیز برعهده دارد- این شروران را از زندان آزاد کرد تا به کمک آن‌ها در قالب یک گروه علیه نورمن آزبورن اقدام کند.

تاریخچه

بعد از این که نورمن آزبورن اعتبار دستگیری مستر نگاتیو را به خود منتسب کرد، این موضوع باعث عصبانیت اتو اکتاویوس شد. نورمن در آن زمان کمک‌های مالی پروژه‌ی اکتاویوس را نیز قطع کرده بود و بنا بر گفته‌ی اتو، ایده‌ها و تکنولوژی او نیز توسط نورمن ربوده شده بود. در گذشته این دو یعنی نورمن و اتو به عنوان دانشمند با یکدیگر کار می‌کردند و با همکاری هم صنایع آسکورپ را راه‌اندازی کردند، اما طولی نکشید تا نورمن قوانین را شکست و یک ماده‌ی آزمایش نشده را روی پسر جوانی به نام مارتین لی امتحان کرد و به این ترتیب آن پسر به طور سهوی به مستر نگاتیو تبدیل شد.

بعدها اتو برای گرفتن انتقام شخصی خود را از آزبورن تبدیل به دکتر اختاپوس شد. او مجرمان زندان رایکرز و رافت را آزاد کرد و پرخشونت‌ترین تبهکاران را در قالب گروهی به نام شش خبیث گرد هم آورد تا نورمن آزبورن و آسکورپ را نابود کند.

اعضا

صفحات دیگر