ویکی God of War

سیگرون

اشتراک‌گذاری

سیگرون

Sigrún

سیگرون - God of War

نام مستعار

ملکه والکری

جنسیت

مونث

محل تولد

نه قلمرو

نژاد

بستگان

ایر (خواهر)
گیردریفول (خواهر)
گوندول (خواهر)
گانر (خواهر)
هیلدر (خواهر)
کارا (خواهر)
اولرون (خواهر)
روتا (خواهر)

وفاداری

صداپیشه

مارتا ماریون (۲۰۱۸)
میستی لی (راگناروک)

سیگرون (Sigrún) ملکه والکری و یک باس جانبی در خدای جنگ (۲۰۱۸) است که بعد از شکست دادن مابقی هشت والکری دیگر می‌تواند (از طریق Realm Tear) احضار شود.

سیگرون فوق‌العاده قدرتمند و قوی‌تر از همه‌ی والکری‌ها است، البته به استثنای ملکه سابق والکری یعنی فریا که احتمالا از سیگرون قوی‌تر است. او قادر شد تا بر سایر والکری‌ها غلبه کند و آن‌ها را اسیر کند. او توانایی‌ها و مجموعه‌ی حرکتی تمام والکری‌های دیگر را دارد (به جز توانایی احضار). علاوه بر این، تمام توانایی‌های او تقویت‌شده هستند و آسیب بیشتری را نسبت به همتایان خود وارد می‌کند. شکست دادن او تروفی Chooser of the Slain به همراه دارد.

بیوگرافی

سیگرون قبل از اینکه تبدیل به ملکه والکری شود، زیر نظر ملکه قبلی یعنی فریا خدمت می‌کرد و مانند سایر خواهرانش به او احترام می‌گذاشت. با این حال، پس از پایان تلخ ازدواج فریا با اودین، پدر همگان بال‌های فریا را گرفت و او را به میدگارد تبعید کرد.

سپس سیگرون به عنوان ملکه والکری معرفی شد، اما بدون فریا آن‌ها آزاد نبودند، زیرا اودین آن‌ها را به عنوان خدمتکارانی صرف می‌دید. در نهایت، اودین سیگرون و خواهرانش را نفرین کرد تا در فرم فیزیکی باقی بمانند که این موضوع آن‌ها را تباه می‌کرد و باعث آسیب وحشتناکی به آن‌ها می‌شد. سیگرون برای محافظت از خواهرانش، هر والکری را زندانی کرد اما خودش هم مانند خواهرانش در معرض نفرین قرار داشت. بنابراین بدون حضور والکری‌ها، مردگان شروع به غلبه بر قلمرو هل‌هایم کردند.

کریتوس، آترئوس و میمیر با هر یک از والکری‌ها جنگیندند. پس از شکست دادن هشت والکری و راه یافتن به «تخت هشت»، آن‌ها سیگرون را مجبور کردند تا ظاهر شود و در نبردی با او مبارزه کردند. پس از یک مبارزه خطرناک، کریتوس و آترئوس سیگرون را شکست دادند و روح او را آزاد کردند. در آنجا او نقش اودین را در مشکلات والکری‌ها فاش کرد و از آن‌ها برای آزادی او و خواهرانش تشکر کرد. سپس سیگرون تصمیم گرفت تا به وظیفه خود در هدایت خواهرانش برای آوردن مردگان شایسته به والهالا ادامه دهد.

خدای جنگ راگناروک

فریا دوباره سیگرون را یافت و به لطف جادوی ونیر خود، او و خواهرانش را در اشکال فیزیکی جدیدی احیا کرد، اما این فرم جدید باعث تباهی آن‌ها نمی‌شد. سیگرون همچنین در اتاق سفر قلمرویی (Realm Travel Room) حاضر است، جایی که کریتوس در گلاهورن دمید تا به آسگارد دسترسی یابد. در هنگام آخرین نبرد، او همراه با خواهرانش به خاستگاه آسیر حمله کردند. بعد از پایان یافتن راگناروک، سیگرون ودر میان سایر بازماندگان در میدگارد حاضر بود.