بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

مورگان مایکلز

اشتراک‌گذاری

مورگان مایکلز

Morgan Michaels

مورگان مایکلز - Marvel's Spider Man

سن

۵۲

پیشه

دانشمند آسکورپ

توانایی

شیمیدان با تجربه

صداپیشه

فیل موریس

مورگان مایکلز (Morgan Michaels) یک شخصیت جانبی در Marvel's Spider-Man است. او یکی از دانشمندانی است که در  توسعه‌ی GR-27 (با نام ‌ مستعار Devil's Breath) همکاری کرده است، و تنها فردی بود که نمونه‌ای از آن را داشت. از این رو او به هدف شیاطین درونی تبدیل شد و بعدا با مرد عنکبوتی همکاری کرد تا جلوی گسترش ویروس را بگیرد.

تاریخچه

مایکلز زیر نظر نورمن آزبورن برای توسعه‌ی دویل برث با دانشمندان دیگر از جمله آیساک دلینی کار کرد. وقتی این پروژه نامناسب تلقی شد مایکلز تنها فرد حامل نمونه بود، موضوعی که او را مورد هدف مستر نگاتیو و بعدها دکتر اختاپوس قرار داد، کسی که قصد داشت آن را در توده‌ی مردم شهر پخش کند و آن‌ها را آلوده کند.

مایکلز برای اولین بار توسط دلینی، بعد از تباه شدنش توسط مستر نگاتیو مورد اشاره قرار گرفت. اسپایدرمن سعی کرد خود را به سرعت به او برساند اما مایکلز زودتر با نمونه نقل مکان کرده بود. شیاطین درونی موفق شدند او را بگیرند و بعد از گرفتن نمونه او را رها کردند. سپس او برای محافظت از جانش توسط سیبل اینترنشنال مراقبت شد.

بعدها مستر نگاتیو برای دستیابی به آنتی سرم دویل برث او را اسیر کرد. بعد از این که مرد عنکبوتی به شدت توسط دکتر اختاپوس مجروح شد، مایکلز برای حفظ جان او کمک کرد و با آوردن او به پناهگاه F.E.A.S.T او را تحت درمان قرار داد.

وقتی اسپایدرمن موفق به پس گرفتن آنتی سرم شد، آن را پیش مایکلز برد و او تأیید کرد که این ماده می‌تواند آلودگی ایجاد شده را درمان کند اما مقدار آن فقط برای درمان یک فرد کافی است: برای تولید مقادیر بیشتر کل نمونه باید در اختیار مایکلز قرار می‌گرفت و این فرآیند زمان‌بر بود. سرانجام مایکلز موفق به تولید مقدار انبوهی از آن شد و به توزیع آن در میان افراد آلوده کمک کرد.

صفحات دیگر