بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

هوپ کانتی

اشتراک‌گذاری

هوپ کانتی

Hope County

هوپ کانتی - Far Cry

نمایش‌ها

Inside Eden's Gate
Far Cry Absolution

موقعیت

موتانا، ایالات متحده

هوپ کانتی (Hope County) شهری خیالی در ایالت مونتانا ایالت متحده است و محل اصلی اتفاقات Far Cry 5 است. این منطقه طی سال‌ها به مرور توسط گروهی افراطی با هدف پروژه‌ی Eden’s Gate گرفته شده که این تصاحب شامل خرید بیشتر زمین‌های کشاورزی، ایستگاه رادیویی محلی، و رشوه به بیشتر افراد نیروی کلانتر محل بوده است. با این حال با آمدن جونیور دپیتی، این تصاحب خاموش به خشونت و خونریزی کشانده شد. این شهر با یک انفجار اتمی از منبعی نامشخص تخلیه شده است.

جغرافیا

هوپ کانتی در ایالت مونتانا و شمال شرق ایالت متحده واقع شده است. این بزرگ ترین شهر جامعه‌ی کوچک Fall’s End است. این شهر به پنج بخش مجزا تقسیم شده است (دو ناحیه کوچک و سه ناحیه بزرگتر):

  • جزیره داچ (Dutch’s Island) یک جزیره کوچ است که کمپین بازی از آنجا شروع می‌شود و بازیکن طی یک بخش آموزشی باید این منطقه کوچگ را از دست افراد فرقه آزاد کند و سپس می‌تواند به دیگر مناطق شهر برود.
  • دره هلند (Holland Valley) یکی منطقه کشاورزی در Hope County است. بیشتر این ناحیه مسطح و شامل مزرعه‌ها و زمین‌ها قابل زرع است. طی سال‌ها پیش از شروع رویدادهای بازی، جان سید تلاش‌های زیادی کرده است تا بیشتر زمین‌های کشاورزی محلی را از طریق راه‌های قانونی به دست آورد. دپیتی هادسون در این منطقه توسط جان سید به گروگان گرفته شد.
  • رودخانه هینبین (Henbane River) یکی از مناطق تفریحی اصلی هوپ کانتی است. چشم‌انداز اینجا شامل خانه‌های ییلاقی و چشمه‌های آب گرم می‌شود. این منطقه تحت کنترل فیث سید است، کسی که از زمین آن برای تولید مخدری به نام Bliss استفاده می‌کند تا به وسیله‌ی آن مردم محلی را به مبارزانی متعصب و مطیع تبدیل کند. این موضوع برای مارشال برک هم که توسط فیث گروگان گرفته شد صادق است.
  • کوه‌های وایت‌تیل (Whitetail Mountains) منطقه‌ای کوهستانی و دارای حیات وحش در کانتی است. این منطقه تحت حکمرانی جیکوب سید است، کسی که از این ناحیه برای میدان آموزش و استقرار نیروهای نظامی استفاده می‌کند. این منطقه شامل گروه‌های دیگر مهاجر است که مخالف فرقه هستند و بزرگترین آن Whitetail Militia است. دپیتی پرات توسط جیکوب سید اسیر شده و در دژ فرقه در کوه‌های وایت‌تیل نگهداری می‌شود.
  • محوطه فرقه (The Cult’s Compound) در مقدمه‌ی بازی نمایش داده می‌شود. بعد از آن این مکان تا زمانی که تمام سه قاصد یعنی جان، جیکوب و فیث شکست داده نشوند قابل دسترس نخواهد بود. اینجا مقر اصلی جوزف سید، رهبر فرقه است.

تصاویر

هوپ کانتی
هوپ کانتی

دانستنی ها

  • در بازی Hitman Absolution ماموریتی به نام Operation Sledgehammer وجود دارد که این ماموریت در شهری به نام Hope County جریان دارد. اگرچه این شهر به جای مونتانا در ایالت داکوتای جنوبی قرار دارد اما بین این دو ایالت مرزی مشترک وجود دارد.
  • در ماموریت مقدمه بازی، مارشال برک به جونیور دپیتی می‌گوید که اگر به سمت شمال شرق برانند، آن‌ها طی چند ساعت به میزولا خواهند رسید و می‌توانند کمک بگیرند. این نشان می‌دهد هوپ کانتی در دنیای Far Cry در جنوب غربی شهرستان میزولا قرار دارد. با این حال در دنیای واقعی هیچ شهرستانی در جنوب غربی میزولا وجود ندارد و اینجا هم‌مرز ایالت آیداهو است.

منابع

صفحات دیگر