ویکی Far Cry

کامرون برک

اشتراک‌گذاری

کامرون برک

Cameron Burke

کامرون برک - Far Cry

وضعیت

درگذشته

محل تولد

ایالت متحده

تاریخ تولد

۱۹۷۶ (۴۲ سال)

تاریخ مرگ

۲۰۱۸

دلیل مرگ

خودکشی تحت نفوذ فیث سید

ملیت

آمریکایی

وابسته به

سرویس مارشالس ایالت متحده

پیشه

مارشال ایالت متحده

درجه

نماینده مارشال ایالت متحده

حضور در

یو.اس. مارشال کامرون برک (Cameron Burke) یک مامور فدرال بود که توسط سرویس مارشالس ایالت متحده به هوپ کانتی فرستاده شد تا سخنگوی رادیکال فرقه‌ی دروازه عدن یعنی جوزف سید را بازداشت کند.

برک با داشتن حکم بازداشت جوزف سید وظیفه داشت تا او را به بازداشتگاه منتقل کند. در شروع داستان Far Cry 5 او به همراه نیروی کلانتر محل به وسیله یک هلیکوپتر به محوطه مرتبط با فرقه رفت. اگرچه در حین پرواز کلانتر وایت‌هورس به او چند بار گفت که «سر به سر جوزف سید نگذارد» و این که «گاهی ترک کردن به تنهایی کافی و رضایت بخش است» اما برک در مورد ماموریتش مصمم بود و قصد داشت جوزف سید را با خود ببرد.

گرچه جوزف سید وقتی توسط جونیور دپیتی دستبند به دستش زده می‌شد راضی به نظر می‌رسید اما با واکنش پیروان او نسبت به دستگیر شدنش اوضاع تغییر کرد و کار به خشونت رسید. در نتیجه‌ی این اوضاع هلیکوپتر نیروی کلانتر کنترلش را از دست داد و سقوط کرد. در آشوب به وجود آمده مارشال برک همراه با جونیور دپیتی به وسیله یکی از وانت‌های فرقه فرار کردند با تفکر که طی چند ساعت آینده خود را به میزولا برسانند.

متاسفانه این نقشه شکست خورد: مارشال برک و جونیور دپیتی با بسته شدن جاده در رودخانه هنبین افتادند. سپس او توسط افراد فرقه اسیر شد در حالی که جونیور دپیتی توسط داچ نجات پیدا کرد.

در طول داستان بازی او تحت نفوذ فیث سید قرار می‌گیرد و جان خود را در زندان هوپ کانتی از دست می‌دهد.

تصاویر

کامرون برک
کامرون برک

منابع

صفحات دیگر