ویکی Far Cry

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

ارل وایت‌هورس

اشتراک‌گذاری

کلانتر

The Sheriff

ارل وایت‌هورس - Far Cry

وضعیت

تعیین شونده (اختیاری)

تاریخ تولد

۱۹۶۳ (۵۵ سال)

نقش

متحد

محل تولد

ایالت متحده

تاریخ مرگ

۲۰۱۸ (اختیاری)

ملیت

آمریکایی

وابسته به

پیشه

مجری قانون

درجه

کلانتر

حضور در

کلانتر ارل وایت‌هورس (Earl Whitehorse) رئیس دفتر کلانتر در هوپ کانتی است.

او برای اجرای قانون با همراهی مارشال برک و دو تن از معاونانش به کلیسایی می‌روند تا جوزف سید، رئیس فرقه دروازه عدن را بازداشت کنند. هنگامی که با یک هلیکوپتر در حال رفتن به محوطه مرتبط به فرقه بودند، او چند بار به برک گوشزد کرد که سر به سر جوزف سید نگذارد.

هنگام دستگیری جوزف، وایت‌هورس سعی کرد با آرام کردن مارشال و افراد قبیله از وقوع هر گونه خونریزی جلوگیری کند اما زمانی که آن‌ها به همراه جوزف به هلیکوپتر رسیدند کنترل اوضاع از دست او رها شد و درگیری‌ها منجر به سقوط هلیکوپتر شد. پس از سقوط او در هلیکوپتر غایب بود و فرار کرده بود.

اگر بازیکن در انتهای داستان گزینه «مقاومت کردن» را انتخاب کند، جنگی علیه جوزف شروع می‌شود و با شکست خوردن او، وایت‌هورس به او دستبند می‌زند. اما لحظاتی بعد یک انفجار اتمی روی می‌دهد و همه سوار یک خودرو می‌شوند تا خود را به پناهگاه داچ برسانند. آن‌ها در طول راه و در میان هرج و مرج به وجود آمده تصادف می‌کنند. در این حادثه تنها جونیور دپیتی و جوزف زنده می‌مانند و باقی افراد از جمله وایت‌هورس طی تصادف کشته می‌شوند یا فرض می‌شود که رها شده‌اند تا در آتش انفجارها بسوزند.

اما اگر بازیکن در طی داستان و پیش از مبارزه با جوزف گزینه «رها کردن» را انتخاب کند، وایت‌هورس همراه با دپیتی، هادسون و پرات رها می‌شوند تا با یک خودرو از محوطه‌ی جوزف دور شوند. وایت‌هورس در هنگام رانندگی به افراد خود اعلام می‌کند که آن‌ها می‌روند و با گارد ملی برای آزادسازی هوپ کانتی باز خواهند گشت. سپس او رادیو را روشن می‌کند و آهنگ Only You پخش می‌شود، آهنگی که جیکوب با آن اسیران خود را وادار به کشتار یکدیگر می‌کرد. دپیتی بعد از شنیدن این آهنگ دگرگون می‌شود و وایت‌هورس از او می‌پرسد که «چت شده؟» سپس صفحه سیاه می‌شود و بازی تمام می‌شود. با وجود این که هیچ شواهدی وجود ندارد اما فرض می‌شود که دپیتی بعد از شنیدن این آهنگ اقدام به کشتن تمام افراد داخل ماشین می‌کند.

منابع

صفحات دیگر