ویکی Far Cry

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

داچ

اشتراک‌گذاری

ریچارد داچ روسولت

Richard "Dutch" Roosevelt

داچ - Far Cry

نام

ریچارد روسولت

وضعیت

قابل تعیین

تاریخ مرگ

۲۰۱۸

دلیل مرگ

کشته شده توسط جوزف سید

محل تولد

ایالت متحده

وابسته به

بازیگر

John Tench

حضور در

ریچارد داچ روسولت (Richard Dutch Roosevelt) یک سورویوالیست (شخصی که متکی به خود زندگی می‌کند) است که در منطقه کوه‌های وایت‌تیل از هوپ کانتی زندگی می‌کند. او اولین عضو گروه مقاومتی است که جونیور دپیتی ایجاد می‌کند و در طول بازی به تامین اطلاعات می‌پردازد.

رویدادهای Far Cry 5

Dutch، جونیور دپیتی را در کنار ساحل رود هنبین پیدا می‌کند که به دلیل فرار از افراد فرقه در رودخانه افتاده بود. داچ دپیتی را که در حالتی نیمه هوش بود به پناهگاه خود می‌برد، جایی که او بی‌درنگ دپیتی را به میله‌ای دستبند می‌زند و این به خاطر عدم اعتماد او به ماموران محلی، و همچنین به دلیل مقصر دانستن مارشال و نیروی کلانتر محلی در فعالیت‌های خشونت‌آمیز فرقه بود. اگرچه او در مورد پیوستن به دپیتی و جنگیدن علیه دروازه عدن مردد بود اما سرانجام تصمیم گرفت این کار را تا زمان رسیدن نیروهای کمکی از خارج انجام دهد.

هنگامی که دستان دپیتی را آزاد کرد به او گفت که لباس‌هایش را عوض کند و یونیفرم خود را بسوزند، در این صورت می‌توانند راحتتر در میان محلیان رفت و آمد داشته باشند. بعد از آن، او برای آزادسازی جزیره‌اش از دپیتی کمک خواست که این مراحل آموزشی بازی Far Cry 5 محسوب می‌شود.

هنگامی که جزیره آزاد شد، او از طریق ارتباط رادیویی به تامین اطلاعات برای دپیتی در مناطق مختلف ادامه داد.

سرنوشت داچ به انتخاب‌هایی بستگی دارد که جوزف سید در پایان بازی در اختیار بازیکن قرار می‌دهد. اگر درخواست جوزف رد شود، بعد از اسیر شدن او مجموعه‌ای از انفجارهای اتمی در هوپ کانتی اتفاق می‌افتد که این سرزمین را ویران می‌کند. سپس داج با دپیتی تماس می‌گیرد و او را به سمت پناهگاهش هدایت می‌کند. بعد از این که دپیتی در تصادفی حین راندن خودرو بیهوش می‌شود، جوزف او را به پناهگاه داچ می‌برد. زمانی که دپیتی به هوش می‌آید متوجه می‌شود که توسط جوزف به پناهگاه برده شده و Dutch نیز به قتل رسیده است.

اگر دپیتی درخواست جوزف را بپذیرد و محل را ترک کند، فرض می‌شود که Dutch هنوز زنده است و در پناهگاه جزیره خود ساکن است.

صفحات دیگر