ویکی Far Cry

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

پروژه دروازه عدن

اشتراک‌گذاری

پروژه دروازه عدن

Project at Eden's Gate

پروژه دروازه عدن - Far Cry

ملیت

آمریکایی، سایر

نام مستعار

پگیز (Peggies)
فرقه‌گرایان
فرشتگان

وابسته به

جوزف سید (رهبر)
جان سید
جیکوب سید
فیث سید
جونیور دپیتی (اختیاری)

نمایش‌ها

Far Cry Absolution
Inside Eden's Gate
Far Cry 5

نقش

آنتاگونیست

پروژه دروازه عدن (Project at Eden’s Gate) تفکر فرقه‌ای معتقد به روز موعود است که به رهبری جوزف سید و خانواده او وقایعی را در بازی Far Cry 5 و فیلم کوتاه Inside Eden's Gate شکل می‌دهند.

آن‌ها گروهی بسیار مسلح با انبارهای بزرگ سلاح هستند که به سرکوب افراد غیر معتقد می‌پردازند. آن‌ها با وجود این امکاناتی که دارند اما مثل گروه‌های نظامی مجموعه Far Cry از جمله: Privateers, Royal Army و Mercenaries آموزش دیده نیستند. اکثر اعضای این گروه مبارزان آماتوری هستند و در برخی مواقع ممکن است با اسلحه سرد به سمت یک فرد مسلح هجوم ببرند.

علیرغم کمبود سلاح‌های نظامی، اما آن‌ها اولین دشمنانی هستند که اقدام به حمله‌های هوایی می‌کنند. هواپیماهای آن‌ها یا از جنگنده‌های اصلاح شده دوران جنگ جهانی دوم هستند یا هواپیماهای زراعی که به اسلحه مجهز شده‌اند. آن‌ها از استراتژی به اصطلاح زمین-سوخته استفاده می‌کنند و اقداماتی جهت ترور، گروگان‌گیری، تخریب مزارع و منابع گروه مقاومت انجام می‌دهند.

آن‌ها از شیوه‌های کنترل ذهن برای رسیدن به اهداف خود استفاده می‌کنند. از جمله فیث که به تولید مخدری به نام Bliss می‌پردازد و همچنین جیکوب که از موسیقی در جهت کنترل افراد بهره می‌گیرد.

محلی‌ها به افراد فرقه Peggies می‌گویند که بر اساس حروف عبارت Project at Eden's Gate است.

اعضا

دانستنی ها

  • نام این فرقه اشاره به گروهی مشابه با نام Heaven's Gate دارد، یک فرقه واقعی که اقدام به خودکشی گروهی می‌کردند و باور داشتند دنباله‌دار هالی یک فضاپیما است که آن‌ها با خود خواهد برد.
  • فرقه دروازه عدن و داستان Far Cry 5 بسیار شبیه به حادثه ویکو است. این حادثه مربوط به فرقه‌ای واقعی به نام داوودیه بود که به رهبری دیوید کورش در محوطه‌ای به مقابله نظامی با FBI و ATF می‌پرداختند.

تصاویر

پروژه دروازه عدن
پروژه دروازه عدن

منابع

صفحات دیگر