ویکی ناروتو / بوروتو

بورو

اشتراک‌گذاری

بورو

Boro

بورو - ناروتو / بوروتو

جنسیت

مذکر

پیشه

عضو درونی کارا
رهبر فرقه

وابسته به

گونه طبیعت

رهاسازی گذازه
رهاسازی آتش
رهاسازی سنگ
رهاسازی آب
رهاسازی یین

اولین نمایش

جلد ۴، چپتر ۱۵ بوروتو (مانگا)
قسمت ۱۵۷ بوروتو (انیمه)
Naruto x Boruto: Ninja Voltage (بازی)

بورو (Boro) یک عضو درونی از سازمان کارا و رهبر یک فرقه بود.

پیش‌زمینه

در مقطعی بورو فرقه‌ی خود را تاسیس کرد تا از طریق آن عقاید متعصبانه خود را دنبال كند. زمانی که جیگن دستور نابودی سایبورگ‌های مختلف و قدرتمندی که آمادو ساخته بود را داد، بورو به طور مخفیانه به جمع‌آوری این سایبورگ‌ها در پایگاه خود پرداخت.

توانایی‌ها

علی‌رغم قدرت بالایی که بورو داشت اما با اصلاحات که توسط آمادو روی بدن او انجام شده بود، قدرت او حتی فراتر رفته بود. او قادر به شکست دادن هم‌تیمی خود یعنی دلتا شده است و از او قوی‌تر است. کاواکی ادعا کرده است که بورو حتی از جهاتی نسبت به جیگن هم بدتر بوده است.

قدرت‌های فیزیکی

بورو به نسبت جثه‌ی خود بسیار قدرتمند است. او به راحتی می‌تواند از مهار مارهای میتسوکی خارج شود. او یک فریبنده‌ی سریع است و  قادر است پس از ایجاد انحراف‌های ماهرانه از چشم دشمنان خود فرار کند و به سرعت فرار حریف خود را نیز رهگیری کند. بدن بورو قادر به تحمل ضربات بسیار سنگین است، به طوری که او پس از دریافت ضربه مستقیم راسنگان ایستاده باقی بماند و بدون هیچ زحمتی از بازوی متحول شده کاواکی شانه خالی کرد. همچنین او نشان داده است که تبحر بالایی در تایجوتسو دارد.

نینجوتسو

بورو قادر به اجرای یک تکنیک ترمیم است که می‌تواند به سرعت بالا تمام آسیب‌های فیزیکی خود را خنثی کند و حتی اثرات سم را دفع کند. او همچنین قادر به دسترسی به یک بُعد جایگزین است. او همین طور می‌تواند یک مه تاریک را ایجاد کند که تکنیک‌های رهاسازی باد روی آن بی‌تاثیر است و از آن برای حملات غیرمنتظره استفاده می‌کند.

ابزار علمی نینجا

بورو
بورو در حال رهاسازی ویروس خود

بدن بورو همانند سایر اعضای دیگر کارا با ابزار علمی نینجا توسط آمادو تغییر یافته است. بورو به واسطه این اصلاحات قادر به رها کردن یک ویروس سریع است که با مه تاریک او منتقل می‌شود. این ویروس هنگام تماس با حریفان، آن‌ها را فلج می‌کند و چون نوعی ماده فیزیکی است و نه چاکرا، نمی‌تواند توسط کاما جذب شود. خود بورو به دلیل حمل آنتی بادی‌های موجود در خونش نسبت به این ویروس ایمن است. بدن او همچنین با یک هسته‌ی ویژه اصلاح شده است که قابلیت ترمیم فوری هر نوع آسیبی را در عرض چند ثانیه دارد، و حتی اگر سرش هم کاملا از بین رفته برود باز هم عمل می‌کند.