بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

میتسوکی

اشتراک‌گذاری

میتسوکی

Mitsuki

میتسوکی - ناروتو / بوروتو

تولد

۴۵ جولای

جنسیت

مذکر

نژاد

انسان مصنوعی

ککی گنکای

ککی گنکای قبیله جوگو

طبقه‌بندی

نینجای طبی
حکیم
گونه حساس

درجه نینجا

خانواده

اوروچیمارو(پدر)
لاگ (برادر)

گونه طبیعت

رهاسازی باد
رهاسازی برق

اولین نمود

مانگا:جلد ۷۳، فصل ۷۰۰+۱ ناروتو
انیمه:قسمت ۴ بوروتو
رمان:Boruto: Naruto the Movie
فیلم:Boruto: Naruto the Movie
بازی:ناروتو شیپودن: UNS 4
OVA:بوروتو اووی‌ای ۱

میتسوکی (Mitsuki) انسانی مصنوعی است که به عنوان یک کلون توسط اوروچیمارو ساخته شده است. او برای یافتن این سوال که بوروتو اوزوماکی خورشید او است یا خیر به کونوهاگاکوره نقل مکان کرد و به عنوان یک شینوبی به گروه کونوهامارو پیوست.

بیوگرافی

پیش‌زمینه

میتسوکی با استفاده از تکنولوژی کلون‌سازی توسط اوروچیمارو خلق شد. نام او از ترکیب نام برادرش «تسوکی» و ششمین علامت تقویم زودیاک چینی یعنی «می» (به معنای مار) گرفته شده است. اوروچیمارو به عنوان پدر یا سرپرست می‌خواست که او استقلال خود را پیدا کند و به همین ترتیب نقشه‌ای پیچیده برای میتسوکی تدارک دید. در ششمین اقدام نقشه‌ی اوروچیمارو، هر بار حافظه میتسوکی پاک و به قبل بازگردانده می‌شد. سرانجام میتسوکی دگرگونی بصیر را آموخت و تصمیم گرفت علیه «پدر» و «برادر بزرگ» خود طغیان کند. او دسته خود را ترک کرد تا سرنوشت خود را بسازد. او به واسطه یک هدیه از طرف اوروچیمارو به وجود بوروتو پی برد. او تصمیم گرفت برای یافتن مسیر زندگی خود به کونوها برود و در آنجا با بوروتو دوست شود.

توانایی‌ها

میتسوکی در سن خودش یک شینوبی استثنایی محسوب می‌شود، همان طور که اوروچیمارو نیز به پتانسیل و ژن عالی او اشاره کرده است. این موضوع احتمالا ناشی از این است که او یک کلون انسان مصنوعی است که توسط اوروچیمارو خلق شده است. او در آکادمی در هر دو آموزش‌های تئوری و نینجایی موفق بود. او قادر به رقابت با شینوبی‌های بزرگ‌تر از خود بود و موفق شد به مرحله‌ی نهایی امتحانات چونین برسد.

چاکرا و قدرت‌های فیزیکی

میتسوکی از چاکرای بسیار بالای بهره می‌برد که این چاکرا برای دستیابی به حالت بصیر (Sage Mode) کافی است. او بسیار سریع و چابک است و قادر است که از حملات دشمن دوری کند. میتسوکی در زمینه‌ی تایجوتسو نیز بسیار مهارت دارد. شیوه‌ی مبارزه او همانند پدرش بسیار روان و ظریف است و این موضوع او را در برابر دشمن بسیار انعطاف‌پذیر می‌کند. او حتی برای مدتی قادر بود در برابر سویگتسو هوزوکی مقاومت کند.

نینجوتسو

تکنیک اصلی میتسوکی تکنیک تغییرات بدن نرم است، به طوری که او دستان خود را کش داده از آن به عنوان سلاح بهره می‌برد. او همچنین با فنی ناشناخته قادر است حصارها را با لمس ساده بشکند. اگرچه دیده نشده که او از شمشیر استفاده کند اما در مقطعی او یک شمشیر همراه خود داشت که نشان می‌دهد او در کنجوتسو نیز مهارت‌هایی دارد. همچنین اشاره شده که او در فنون مبتنی-بر-فرار ماهر است.

میتسوکی قادر به استفاده از فن احضار است و از در جهت احضار مارها استفاده می‌کند. دو فن «مار سایه‌ی پنهان» و «فن کلون مار» از این دست فنون هستند. همچنین او برتری‌هایی در استفاده از نینجوتسوی پزشکی، فنون نفرین، و استفاده از رهاسازی باد دارد.

در انیمه او قادر به استفاده از رهاسازی برق نیز بوده است. میتسوکی یک شینوبی نوع-حساس است و می‌تواند حضور دشمنان را در محیط شناسایی کند.

سنجوتسو

میتسوکی قادر به استفاده از درگرکونی بصیر است اما تنها به صورت ناخودآگاه قادر به استفاده از آن است. در این حالت یک چاکرای آبی رنگ در اطراف او دیده می‌شود که از مارهای اثیری اطراف او شکل گرفته، و همین طور یک شاخ روی پیشانی او دیده می‌شود. میتسوکی همچنین قادر به دستیابی به حالت بصیر است که این موضوع او را به یکی از جوان‌ترین افراد دارای این توانایی تبدیل کرده است.

در این حالت سرعت میتسوکی به شکل باورنکردنی افزایش می‌یابد، به طوری که او یک طومار و کلید را بدون این که اوروچیمارو متوجه حرکت او شود ربود.

 
 

 

 

صفحات دیگر