بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

اوروچیمارو

اشتراک‌گذاری

اوروچیمارو

Orochimaru

اوروچیمارو - ناروتو / بوروتو

تولد

۲۷ اکتبر

سن

بخش ۱: ۵۱-۵۰
بخش ۲: ۵۴

ککی گنکای

ککی گنکای قبیله‌ی جوگو
ککی گنکای اوکون و ساکون
شیکوتسومایاکو
رهاسازی چوب

طبقه‌بندی

پیشه

موسس و رهبر اوتوگاکوره
دانشمند

گروه

گروه هیروزن
گروه اوروچیمارو
گروه دوسو

همدستان

درجه نینجا

بخش ۱: آنبو

خانواده

لاگ (پسر)
میتسوکی (پسر)

گونه طبیعت

رهاسازی باد
رهاسازی برق
رهاسازی سنگ
رهاسازی آب
رهاسازی آتش
رهاسازی چوب
رهاسازی یین
رهاسازی یانگ

قابلیت منحصر به فرد

جذب چاکرای

اوروچیمارو (Orochimaru) یکی از سه ساننین افسانه‌ای کونوهاگاکوره است. او به خاطر جاه طلبی که برای دانستن تمام اسرار دنیا دارد، همواره در جستجوی جاودانگی است. بعد از اقدامات و آزمایش‌های غیرقانونی او بر روی ساکنان دهکده‌اش که به منظور دستیابی به جاودانگی صورت گرفت، او از کونوها ترد شد و به خاطر جاه طلبی‌هایش رنجیده شد. اوروچیمارو سال‌های زیادی را برای تخریب کونوها سپری کرد تا انتقام خود را بگیرد و همین طور خودش را به آن‌ها ثابت کند. او بعد چندین مرگ آشکار در مسیر رسیدن اهدافش، به واسطه‌ی همدستش کابوتو یاکوشی متوجه شد که رویکردش دارای نقص‌هایی است، به این ترتیب او اعمال و انتخاب‌های شاگرد سابق خود یعنی ساسوکه اوچیها را زیر نظر گرفت.

بیوگرافی

پیش‌زمینه

اوروچیمارو
اوروچیمارو در بچگی

اوروچیمارو یک یتیم بود که زمانی همراه با جیرایا و سوناده شاگرد هیروزن ساروتوبی شد. استعداد، اطلاعات و تصمیم‌گیری او مورد توجه استاد خود قرار گرفت و هیروزن او را نابغه‌ای توصیف می‌کرد و در هر نسلی فقط یکی از آن وجود دارد. بر اساس گفته سوناده، اوروچیمارو حتی در بچگی نیز شخصیت پیچیده‌ای داشت. گرایش سادیستی او احتمالا ناشی از مرگ پدر و مادر او است. در نقطه‌ای بعد از مرگ والدینش، او یک مار سفید رنگ را کنار قبر آن‌ها پیدا کرد. هیروزن توضیح داد که این نشانه‌ای از دارایی او است و این موضوع الهامی برای اوروچیمارو بود تا در مورد کینجوتسو مطالعه کند و تمام فنون آن را کسب کند. نظر جیرایا در این باره این بود که اوروچیمارو برای فراموش کردن خاطرات دردناکش این مسیر را انتخاب کرده است.

اوروچیمارو
ساننین در مقابل هانزو

در زمان جنگ جهانی شینوبی دوم، اوروچیمارو برای مبارزه با هانزو به جیرایا و سوناده پیوست، در کونوها این سه در کنار هم با عنوان «سه شینوبی افسانه‌ای» شناخته می‌شدند، چرا که تنها این گروه بود که در مبارزه با هانزو زنده ماند و باقی گروه‌ها به آسانی قتل عام شدند. آن‌ها در راه بازگشت به کونوها با یتیمان آمگاکوره روبرو شدند. اوروچیمارو پیشنهاد داد تا آن‌ها را بدون درد بکشند در حالی که جیرایا تصمیم گرفت تا آن‌ها را تمرین دهد. در انیمه، اوروچیمارو در آخرین هیاهوی هشت-دم در کوموگاکوره نقش داشت. او با مبدل کردن خود به یک نینجای فراری به این دهکده نفوذ پیدا کرد و تحت هویت دکتر بلو بی (Blue B) موفق به فریب دادن بلو بی و گرفتن قرص‌های ویژه تحریک گنجوتسو شد، چیزی به او اجازه می‌داد تا جانور دم-دار را استخراج کند. بعد هیاهوی ایجاد شده، اوروچیمارو شاخ شکسته‌ی هشت-دم را به دست آورد و DNA بلو بی را آن برداشت کرد.

مدتی بعد از منحل شدن گروه هیروزن، اوروچیمارو تبدیل به یک عضو آنبو شد و به ریشه پیوست تا تحت فرمان مستقیم دانزو شیمورا فعالیت کند. او در همچنین در این زمان مربی آنکو میتاراشی شد و در همین دوره بود که با کابوتو یاکوشی آشنا شد. جاه طلبی‌های اوروچیمارو شامل رسیدن به مقام هوکاگه چهارم نیز بود. اگرچه هیروزن از پتانسیل شرورانه شاگرد سابق خود آگاه بود و او امیدوار بود که اوروچیمارو را از مسیر در پیش گرفته خارج کند. زمانی که هیروزن سرانجام میناتو نامیکازه را به عنوان جانشین خود انتخاب کرد، اوروچیمارو دیگر دلیلی برای ماندن در کونوها نمی‌دید و اقدامات مورد نظر خود را با احتیاط در پیش گرفت. او با همکاری دانزو اقدام به ربودن شصت بچه کرد و آزمایشاتی با DNA هاشیراما سنجو روی آن‌ها انجام داد تا اولین فن رهاسازی چوب را بازسازی کند. اقدامات او با شکست مواجه شد اما بدون این که او بداند یکی از بچه‌ها زنده مانده بود. اوروچیمارو بعدا این فرآیند را به اندازه کافی تصفیه کرد و موفق به تزریق سلول‌های هاشیراما داخل شارینگان بازوی راست دانزو شد، شارینگانی که متعلق به شین اوچیها بود و به دانزو پیوند زده شده بود.

توانایی‌ها

آمار و ارقام

صفحات دیگر