ویکی ناروتو / بوروتو

کاواکی

اشتراک‌گذاری

کاواکی

Kawaki

کاواکی - ناروتو / بوروتو

جنسیت

مذکر

تیم

خانواده

گونه طبیعت

رهاسازی آتش

جوتسو

کاما
شکاف کاما
راسنگان «هماوا»
تکنیک کلون سایه

اولین نمود

جلد ۱، فصل ۱ بوروتو (مانگا)
قسمت ۱ بوروتو (انیمه)
Naruto x Boruto: Ninja Voltage (بازی)

کاواکی (Kawaki) بچه‌ای است که توسط کارا پرورش یافته تا به حامل آینده‌ی ایشیکی اوتسوتسوکی تبدیل شود و کلیدی برای تحقق بزرگ‌ترین خواسته گروه کارا باشد. بعد از این که او توسط تیم ۷ به کونوهاگاکوره آورده شد، او تحت سرپرستی ناروتو اوزوماکی پرورش یافت و رابطه‌ای صمیمی با بوروتو پیدا کرد تا معما و راز کاما را حل کند.

پیش‌زمینه

کاواکی در دوران بچگی توسط مردی مست و بدزبان بزرگ شد تا این که جیگن با مقدار زیادی پول او را خرید. جیگن با آزاد کردن کاواکی به او گفت که از حالا می‌تواند آسوده باشد. مدتی بعد از آن جیگن او را به یک آزمایشگاه برد تا با آمادو ملاقات کند، جایی که جیگن به او گفت وقتی آن‌ها حقیقتا پدر و فرزند شوند، او هدیه‌ای با ارزش به کاواکی خواهد داد.

در واقع کاواکی یکی از پانزده نامزد دریافت کاما از جیگن بود. او به عنوان سیزدهمین نامزد، طی فرآیندی در یک رحم مصنوعی قرار گرفت و لوله‌هایی به او متصل شد. تمام نامزدهای قبل از او در این فرآیند مرده بودند اما کاما با بدن کاواکی سازگار بود و کاما با موفقیت از جیگن به او منتقل شد.

کاواکی
کاواکی تحت آزمایش جیگن

او به طور مداوم تحت آموزش‌های طاقت فرسا قرار گرفت تا بتواند بر کاما مسلط شود، چرا که جیگن می‌خواست او حامل مناسبی برای ایشیکی اوتسوتسوکی باشد. در این انیمه، كاواكی سعی کرد تا از مخفیگاه كارا فرار کند اما با گارو که یكی دیگر از بازماندگان آزمایش‌های حامل جیگن بود برخورد كرد. گارو از انتقال موفق کاما به این پسر متعجب شد. گارو سعی کرد او را وادار کند که با او بیاید تا همه چیز را به او بیاموزد، با این حال کاواکی می‌خواست آنجا را ترک کند و پرسید که محل خروج کجاست. گارو با عصبانیت شروع به خفه کردن پسر کرد، و کاواکی برای دفاع از خود کاما را فعال کرد و صورت گارو را منفجر کرد، به طوری که فک او از بین رفت.

توانایی‌ها

اگرچه کاواکی یک نینجا نیست و نمی‌داند چگونه چاکرای خود را مهار کند، اما او همچنان هم یک مبارز بسیار قدرتمند است. او نه تنها توسط جیگن به طور شدید در نبردهای مسلحانه و غیر-مسلحانه آموزش دیده، بلکه بدنش به واسطه شینوبی-افزار با تغییرات گسترده‌ای همراه شده است و طی تمرین با جیگن استفاده از کاما را یاد گرفته است. در گذشته او توانست فک گارو و ده‌ها عروسک رباتیک را از بین ببرد. حتی او با خستگی هم قدرت کافی برای دفع کردن تیم کونوهامارو را داشت، و در همان مقطع با فعال کردن کامای خود به راحی گارو نابود کرد، و اگر در این زمان بوروتو از کامای خود استفاده نمی‌کرد، شاید تمام تیم کونوهومارو از بین می‌رفت.

کاما

کاواکی دارای نشان کاما از ایشیکی اوتسوتسوکی است، و آن را از طریق جیگن بدست آورده است. با توجه به آموزش دیدن زیر نظر جیگن، او قادر به فعال کردن کاما به دلخواه است، اگرچه این قدرت در بعضی مواقع خارج از کنترل او فعال می‌شود. او می‌تواند نینجوتسو را جذب کند و با فعال بودن آن انفجارهای بزرگ ایجاد کند. با این حال، استفاده از کاما باعث گرم شدن بیش از حد بدن او می‌شود و او را از هوش می‌برد. همگام سازی کامای او بوروتو به آن‌ها اجازه می‌دهد تا یک شکاف فضا-زمان ایجاد کنند و وارد بعدهای مختلفی شوند.

با ادامه پیشرفت کاما در او، کاواکی به طور ناخودآگاه به حالتی درگرگون‌شده دسترسی پیدا کرد و یک شاخ کوچک در سمت چپ سر او ایجاد شد. تماس کاواکی با بوروتو که حامل کامای موموشیکی است، باعث ایجاد طنینی شد که سرعت تسخیر هر دو حامل را افزایش داد. پس از آن که ایشیکی از طریق جیگن مجبور به احیا شد، کامای کاواکی پاک شد. با این حال، او بعدها کامای دیگری دریافت کرد.

تغییرات بدن

کاواکی
کاواکی در حال تولید انفجاری با دست اصلاح شده خود

بدن كاواكی توسط آمادو دستخوش تغییرات چشمگیری شده است. کاشت تکنولوژی میكروسكوپی در بدن باعث شده تا به طور مداوم فیزیولوژی او در سراسر سیستم گردش خون و عصبی تغییر پیدا کند و به نوعی او را به یک ابزار علمی نینجای زنده تبدیل کرده است. کاتاسوکه تونو در معاینه خود از بدن کاواکی، سایبرنتیک‌های بدن او را یک اثر هنری قلمداد کرد، همانند بازوی مصنوعی‌ای که خودش برای ناروتو طراحی کرده بود. وی همچنین تصریح کزد که برخلاف میتسوکی که یک انسان مصنوعی است و با استفاده از فناوری ارگانیک مهندسی ژنتیک ساخته شده، کاواکی انسانی است که با استفاده از فناوری غیر-ارگانیک دگرگون شده است.

شینوبی-افزارهایی که در کل بدن او کاشته شده است، ظاهرا این امکان را می‌دهد تا تغییراتی در سطح سلولی در بدن او ایجاد شود. این موضوع توانایی‌های خارق‌العاده انسانی همانند یک ککی گنکای را برای او فراهم کرده است.

نینجوتسو

کاواکی از آنجایی که در کونوهاگاکوره زندگی می‌کرد و به نینجوتسو علاقه مند بود، یادگیری آن را از هوکاگه هفتم شروع کرد. این تمرینات شامل دستکاری چاکرا و شوریکن‌جوتسو بود که او استعداد قابل توجهی در آن‌ها داشت، و در یک دوره کوتاه مدت به اصول آن مسلط شد. او همچنین قادر است تکنیک‌های پیشرفته‌تری از جمله رهاسازی آتش و تکنیک کلون سایه را با یک دست انجام دهد. کاواکی همین طور در فریب‌های هوشمندانه از خود نبوغ بالایی نشان داده است.