بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

لوسیوس سپتیمیوس (Lucius Septimius)

اشتراک‌گذاری

لوسیوس سپتیمیوس

Lucius Septimius

لوسیوس سپتیمیوس (Lucius Septimius) Assassin’s Creed

تولد

۹۰ سال پیش از میلاد
جمهوری روم

مرگ

۱۵ مارس ۴۴ سال پیش از میلاد
روم، جمهوری روم

وابسته به

گابیانی
Order of the Ancients

صداپیشه

جانی گلن

لوسیوس سپتیمیوس (Lucius Septimius) که همچنین با نام مستعار شغال (The Jackal) شناخته می‌شد، یک رومی گابینیانی مستقر در اسکندریه بود که به محافظت از پادشاهان و ملکه‌های بطلمیوسی می‌پرداخت.

او عضو Order of the Ancients و قاتل پومپه در سال ۴۸ پیش از میلاد است. بعد از نبرد در رود نیل، او توسط ژولیوس سزار بخشیده شد و همراه با فلاویوس متلوس موفق شد سزار و کلئوپاترا را با فرقه خود همراه کند. او در نهایت پیش از ترور سزار توسط آیا در نیمه ماه مارس کشته شد.

اوایل زندگی

سپتیمیوس سرباز نمونه سپاه روم بود که هم قدرتمند و هم پر ابهت و ورزیده بود. در ۵۵ سال پیش از میلاد او برای بازیابی بطلمیوس دوازدهم (پدر کلئوپاترا) به سلطنت به مصر فرستاده شد و در اسکندریه ساکن شد. وظیفه او و گابیانی که ارتشی ۲۰۰۰ نفره از سربازان روم بود محافظت از خانواده سلطنتی بود. سپتیمیوس خیلی زود به این کشور و شهر علاقه‌مند شد و عاشق زنی به نام نبتیا شد که با او ازدواج کرد.

سپتیمیوس همچنین با چندین مرد قدرتمند دربار بطلمیوس از جمله Pothinus ،Achillas و Ganymedes آشنا شد. بعد از مرگ فرعون در ۵۱ سال پیش از میلاد که به واسطه یک بیماری صورت گرفت، سپتیمیوس به یکی از اعضای دایره درونی تبدیل شد و به عنوان مشاور فرعون جدید یعنی بطلمیوس سیزدهم به خدمت گرفته شد.

دانستنی‌ها

سپتیمیوس یک کلاه‌خود Corinthian به سر دارد اگرچه استفاده از این کلاه‌خود در زمان Origins کاملا منسوخ شده است.

صفحات دیگر