بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

فلاویوس متلوس (Flavius Metellus)

اشتراک‌گذاری

فلاویوس متلوس

Flavius Metellus

فلاویوس متلوس (Flavius Metellus) Assassin’s Creed

تولد

۹۰ سال پیش از میلاد
روم، جمهوری روم

مرگ

۴۷ سال پیش از میلاد
برقه، جمهوری روم

وابسته به

جمهوری روم
Order of the Ancients

صداپیشه

جولیان کیسی

حضور در

Assassin's Creed: Origins

فلاویوس متلوس (Flavius Metellus) که همچنین با نام مستعار شیر (The Lion) شناخته می‌شد، فرماندار رومی ناحیه برقه بود. او همچنین رهبر Order of the Ancients در زمان سلطنت کلئوپاترا و متحد نزدیک ژولیوس سزار بود.

بیوگرافی

فلاویوس در جمهوری روم در یک خانواده اشرافی به دنیا آمد که بسیاری از ثروتش را از دست داده بود. او بعدها با یک زن ناشناس ازواج کرد که نتیجه‌ی آن یک پسر بود. فلاویوس با زن دیگری نیز به نام Porcia Orestilla ازدواج کرد که این پیوند به بازیابی ثروت خانواده‌اش کمک کرد.

فلاویوس بعدها با فعالیت موثرش در ارتش روم به درجات بالاتری رسید و تبدیل به متحد نزدیک ژولیوس سزار شد. فعالیت نظامی ممتازش او را به مقام فرمانداری ناحیه برقه (Cyrenaica) رساند که تا زمان مرگش این مقام را با خود حمل کرد.

او در سال ۴۹ پیش از میلاد به فرقه پارینه‌ها پیوست و یکی از رهبران این فرقه شد. در آن سال او به همراه افرادش به سیوا سفر کرد تا یک شی باستانی را در مخزنی زیر معبد آمون کشف کند. آن‌ها سیب عدن را در اختیار داشتند و باور داشتند که به وسیله آن می‌توانند درب مخزن را باز کنند. با این حال وقتی کاهن معبد از همکاری با آن‌ها امتناع کرد، فرقه تصمیم گرفت تا مدجای بایک را برای باز کردن مخزن به آن جا بیاورد.

فرقه موفق شد بایک و پسرش خمو را اسیر کند و به معبد آمون بیاورد اما با این حال بایک از نحوه باز کردن مخزن اطلاعی نداشت. بایک طی اقدامی برای فرار با اعضای فرقه درگیر شد، او سعی کرد به سمت فلاویوس حمله کند اما او به راحتی حمله‌ی او را منحرف کرد و خنجر به سینه خمو برخورد کرد و به این ترتیب خمو کشته شد. بایک که از این حادثه اندوهناک شده بود به سمت فلاویوس حمله‌ور شد اما او با استفاده از سب عدن او را در هم کوبید. فلاویوس و سایر اعضا بایک را آنجا رها کردند تا بمیرد. اما بایک بدون این که فلاویوس بداند از این جریان زنده بیرون آمده بود، او تصمیم گرفت برای انتقام مرگ پسرش تک تک اعضای این فرقه را بکشد که به این هدف نیز رسید.

صفحات دیگر