بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

سیب‌های عدن (Apples of Eden)

اشتراک‌گذاری

سیب‌های عدن

Apples of Eden

سیب‌های عدن (Apples of Eden) - Assassin’s Creed

قدرت‌ها

ایجاد توهم
کنترل ذهن
دستکاری فیزیکی
احضار هولوگرام‌های قابل لمس
خنثی کردن قدرت‌های عصاهای عدن
دانش پیشرفته
افسون خیال
قدرت نفوذ کردن
دستکاری انرژی
امکان دیدن یا ایجاد محاسبات
نامرئی شدن
فعال‌سازی نفرین

دوره زمانی

ماقبل تاریخ تا دوران معاصر

سازنده

دارندگان برجسته

الطائر ابن لا احد
اتزیو آئودیتوره
اگیلار دو نرها
سزار بورژیا
الیزابت یکم
جورج واشنگتن
ناپلئون بناپارت
آدولف هیتلر
دزموند مایلز
آلن ریکین
کالوم لینچ

سیب‌های عدن (Apples of Eden) قطعاتی با تکنولوژی پیشرفته و کروی-شکل هستند که توسط ایسو ساخته شده‌اند. از آن جایی که عمر این قطعات از سازندگانش بیشتر بوده، به همین سبب سیب‌های عدن همیشه اشیای برجسته‌ای در تاریخ بوده‌اند (هر چند به صورت معما). این اشیا در طول تاریخ چندین رویداد فرا انسانی را رقم زده‌اند؛ از جمله جنگ تروآ، جدا شدن دریای سرخ، و گریز آدم و حوا از عدن.

در دوران باستان، فرقه انشنتس و هیدن وان‌ها این سیب‌ها را با عنوان گوی خطاب می‌کردند.

تاریخچه

مدت‌ها قبل از این که انسان‌ها وجود داشته باشند، ایسو، یک تمدن با تکنولوژی پیشرفته ساکن زمین بود. آن‌ها بشریت را خلق کردند و با کنترل مغزشان انسان‌ها را به واسطه وجود سیب عدن مطیع کردند. برای مدت‌ها یک صلح اجباری برقرار بود تا این آدم و حوا که دورگه انسان/ایسو بودند اقدام به دزدیدن یک سیب کردند و جنگ میان انسان و ایسو را شکل دادند.

با توجه به این که همه درگیر جنگ بودند، آن‌ها از هر تهدید دیگری غافل شدند و یک تابش خورشیدی بزرگ زمین را تحت تاثیر قرار داد و تخریب قابل توجه به هر دوی انسان‌ها و ایسو وارد کرد. ایسو به تدریج منقرض شد در حالی که انسان‌ها به تدریج رشد کردند و جمعیتشان در زمین افزایش یافت. از آن پس انسان‌ها به پیشگامان خود به عنوان افسانه و خدا نگاه می‌کردند.

قطعات عدن در انفجار مذکور نابود نشدند و انسان‌ها در طول زمان آن‌ها را ترمیم کردند. در طول تاریخ دو ایدئولوژی در قالب دو گروه به وجود آمد که امروز با نام تمپلارها و اساسین‌ها شناخته می‌شوند. هدف تمپلارها بازیابی صلح به زمین به شیوه ایسو بود (صلح اجباری) در حالی که اساسین‌ها برای آزادی بشریت (اگرچه به صورت ناقص) مبارزه می‌کردند.

چندین دهه جنگ میان تمپلارها و اساسین‌ها ادامه داشت و هر دو از اهمیت قطعه‌ها - به خصوص قطعه سیب - در رسیدن به اهدافشان مطلع بودند.

تا امروز این سیب‌ها به عنوان شناخته‌شده‌ترین قطعات عدن شناخته می‌شوند. صنایع آبسترگو به منظور عملی کردن نقشه‌ی خود برای یک نظم نوین جهانی علاقه‌ی زیادی برای به دست آوردن این اشیا داشته است.

صفحات دیگر