ویکی Marvel's Spider Man

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

ادرین تومز

اشتراک‌گذاری

ادرین تومز

Adrian Toomes

ادرین تومز - Marvel's Spider Man

نام مستعار

آدرین تومز

جنسیت

مذکر

سن

۷۶

تابعیت

آمریکایی

پیشه

عضو شش خبیث
مهندس برق

توانایی‌ها

مهندس مکانیک خبره
پرواز و قدرت تقویت‌یافته ناشی از لباس پرنده
قادر به شلیک پرتابه‌هایی مشابه چاقو

صداپیشه

دوایت شولتز

ادرین تومز با نام لقب کرکس/والچر (Vulture) یکی از شخصیت‌های شرور در بازی Marvel's Spider-Man است.

پس از فرار از زندان رافت با کمک دکتر اختاپوس، والچر به عضویت شش خبیث درآمد و فعالانه از برنامه‌های اتو برای سرنگونی آزبورن و شرکتش حمایت کرد. ادرین شخصا وظیفه داشت تا مرد عنکبوتی را بکشد، اما در نهایت این توسط قهرمان شکست خورد و در نهایت دوباره زندانی شد.

دو سال پس از شکست تومز، کریون شکارچی او را به عنوان هدف «شکار نهایی» خود انتخاب کرد. به این ترتیب وقتی کریون به شهر نیویورک رسید، تومز را پیدا کرد و با او مبارزه کرد. والچر با وجود تجربه و توانایی‌های منحصر به فرد و لباس پروازش اما توسط کریون شکست خورد و کشته شد.

تاریخچه

اوایل

والچر یکی از اولین ابر شرورانی بود که مرد عنکبوتی با او رو در رو شد. پیتر اشاره می‌کند که آن دو بارها با یکدیگر مبارزه کردند. در نهایت او توسط اسپایدرمن شکست خورد و در رافت حبس شد.

Marvel's Spider-Man

والچر به خاطر نیروی تولید شده از لباس بالدار خود دچار سرطان ستون فقرات شده بود. وقتی او در قالب گروه شش خبیث قرار گرفت، دکتر اختاپوس برنامه‌ای را برای نجات جان والچر در دستور کار قرار داد و در عوض رهایی او از زندان رافت، کمک او برای گرفتن انتقام شخصی از نورمن آزبورن را طلب کرد.

در زمان فرار مجرمان از سلول‌ها، والچر به طور مختصر به الکترو در مقابله کردن با مرد عنکبوتی کمک کرد و اسپایدرمن را به سمت گروه شش خبیث و مواجهه‌ای مرگبار کشاند. بعدها، وقتی مرد عنکبوتی از تله‌ی انفجار دکتر اختاپوس فرار کرد، والچر دوباره به الکترو پیوست و علیه اسپایدرمن مبارزه کرد. با وجود تلاش‌های آن دو، اما اسپایدرمن موفق به غلبه بر آن‌ها شد و در نهایت والچر دستگیر شد.

Marvel's Spider-Man 2

شش ماه قبل از اتفاقات بازی، والچر از رافت به منطقه چینی‌ها در جنوب منهتن منتقل شد. کریون شکارچی در مورد هوش بالای تومز و فعالیت‌های مجرمانه او باخبر شد و تصمیم گرفت تا او را به عنوان هدف «شکار نهایی» خود انتخاب کند، به این امید که والچر بتواند چالشی شایسته برای او باشد.

کریون تحقیقات گسترده‌ای را در مورد تومز انجام داد و در مورد بال‌های او و موقعیت او اطلاعاتی کسب کرد. کریون بال‌های تومز را بزرگترین دارایی او می‌دانست، زیرا به او توانایی پرواز و ضربه زدن سریع به حریفان با تیغه‌هایش را می‌داد.

کریون که آماده بود تومز را شکار کرد و با او جنگید. با وجود توانایی‌های منحصر به فرد والچر، اما او نتوانست با کریون که شکست دهد و در این مبارزه کشته شد. کریون بال‌های تومز را از بدنش جدا کرد و بعدا روی آن‌ها مطالعه کرد. کریون تجربه‌ی خود را از مبارزه با تومز ثبت کرد و اشاره کرد که مبارزه با تومز آنچنان که انتظار داشت چالش برانگیز نبوده است.

صفحات دیگر