ویکی Marvel's Spider Man

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

سیلور سیبل

اشتراک‌گذاری

سیلور سابلینوا

Silver Sablinova

سیلور سیبل - Marvel's Spider Man

نام مستعار

سیلور سیبل

سن

۳۸

جنسیت

مونث

خاستگاه

سیمکاریا

پیشه

فرمانروای سیمکاریا
مزدور

توانایی‌ها

رزمی‌کار حرفه‌ای و مهارت فوق‌العاده در مبارزات دست به دست
تیراندازی با تجربه
یک ژیمناستیک‌کار کامل
مسلط بر چند زبان

صداپیشه

نیکول الیس

سیلور سیبل (Silver Sable) که با نام اصلی سیلور سابلینُوا شناخته می‌شود یک شخصیت ضدقهرمان در بازی Marvel's Spider-Man است. او و گروهش یعنی سیبل اینترنشنال توسط نورمن آزبورن استخدام شدند تا نظم را به شهر نیویورک برگردانند. او همچنین در محتوای قابل دانلود The City That Never Sleeps به عنوان یک متحد حضور داشت.

سیبل و تیمش توسط شهردار نورمن آزبورن استخدام شد تا در این شهر علیه شیاطین درونی مقابله کند. سیبل که در ابتدا به شدت به مرد عنکبوتی بی‌اعتماد بود، با وجود اشتراک‌گذاری اهداف و دشمنانش اما بر خلاف او عمل می‌کرد. او در نهایت برای او احترامی قائل شد و این دو علیه هامرهد اتحادی تشکیل دادند.

تاریخچه

سیلور سیبل شاهزاده‌ی ملت سیمکاریا است. او همچنین رهبر سیبل اینترنشنال، یک نیروی نخبه است که توسط پدربزرگ او بنیان شده است.

Marvel's Spider-Man

نورمن آزبورن به دلیل تهدید شدن جانش اقدام به استخدام سیلور سیبل و مزدورانش کرد تا از او محافظت کنند. اولین رویارویی سیلور سیبل با مرد عنکبوتی در یک داد و ستد توسط شیاطین درونی رقم خورد، جایی که سیبل و تیمش موفق به دستگیر کردن اسپایدرمن شدند. اگرچه با مداخله‌ی یوری واتانابه و ضمانت کردن او مرد عنکبوتی رها شد. وقتی مورگان مایکلز توسط شیاطین مورد حمله قرار گرفت، سیلور سیبل و گروهش امنیت او را تامین کردند.

مری جین واتسون در نقطه‌ای مخفیانه وارد پنت هاوس آزبورن شد تا اطلاعاتی از آزمایشگاه سری او به دست آورد. با این حال حضور او توسط سیلور سیبل و افرادش کشف شد و وقتی مری جین بدون سلاح در بالکن گرفتار شد با تیر اندازی سیلور سیبل مجبور به پریدن از ساختمان شد.

بعد از این که زندانیان از زندان رایکرز و رافت فرار کردند، اسپایدرمن به یکی از اهداف سیلور سیبل تبدیل شد. افراد سیبل اقدام برای دستگیری او را ادامه دادند و خود او نیز وقتی اسپایدرمن به دنبال مستر نگاتیو بود راه او را سد کرد. وقتی سیبل متوجه شد که می‌تواند با مرد عنکبوتی برای یک هدف مشترک کار کند بنابراین جنگ بین آن‌ها متوقف شد. به این ترتیب او اسپایدرمن را پوشش داد تا وارد آزمایشگاه شود.

سیبل بعدا طی تماسی با مرد عنکبوتی ترک کردن کشور را به او اطلاع داد.

The City That Never Sleeps

چند ماه بعد، هامرهد موفق شد تا تکنولوژی باقی مانده از سیبل را در نیویورک به دست آورد، و از آن به منظور تقویت مافیای خودش استفاده کند و خودش را عملا تخریب ناپذیر کند. این موضوع باعث شد تا سیلور سیبل دوباره به نیویورک بازگردد و با همکاری اسپایدرمن تکنولوژی ربوده شده خود را پس بگیرد. او و اسپایدرمن در ساختمان کولسکو با هامرهد درگیر شدند و شکست خوردند.

سیبل مدتی بعد در مخفیگاه زیرزمینی هامرهد به هوش آمد، جایی که او توسط افراد این فرد مورد شکنجه قرار گرفت تا اطلاعاتی را در مورد تکنولوژی و سلاح‌هایش افشا کند. او سرانجام توسط اسپایدرمن نجات پیدا کرد و این دو یک بار دیگر علیه هامرهد با یکدیگر همکاری کردند.

او و اسپایدرمن، هامرهد را به قایق متعلق به سیبل اینترنشنال در رودخانه هادسون کشاندند. اسپایدرمن روی زمین با او مبارزه کرد و سیلور سیبل نیز روی جت خود با او درگیر شد. بعد از یک مبارزه طولانی، سیبل با سقوط جت خود به سمت هامرهد موفق به شکست دادن او شد. او پس از تشکر از اسپایدرمن به کشورش سیمکاریا بازگشت.

صفحات دیگر