ویکی Marvel's Spider Man

یوریکو واتانابه (Yuriko Watanabe)

اشتراک‌گذاری

یوریکو واتانابه

Yuriko Watanabe

یوریکو واتانابه (Yuriko Watanabe) Marvel's Spider Man

محل سکونت

شهر نیویورک

سن

۳۸

جنسیت

مونث

عضویت در

دپارتمان پلیس شهر نیویورک (NYPD)

پیشه

کاپیتان NYPD

صداپیشه

تارا پلت

یوریکو واتانابه (Yuriko Watanabe) که با نام یوری نیز خطاب می‌شود، شخصیتی پشتیبان در بازی Marvel's Spider-Man است. او نقش یک منبع اطلاعاتی را برای اسپایدرمن دارد و بازیکن می‌تواند با اطلاعات او جرم‌های کوچک سطح شهر را متوقف کند و توکن‌های جرم را به دست آورد.

تاریخچه

اوایل تاریخچه

یوریکو در مقطعی به دپارتمان پلیس نیویورک (NYPD) پیوست. با گذشت زمان او اتحادی را با اسپایدرمن شکل داد و برای او به یک منبع اطلاع‌رسانی بر جرم‌های شهر نیویورک تبدیل شد.

Marvel's Spider-Man

یوری نقطه‌ای اصلی درون دپارتمان پلیس است که با اسپایدرمن در تماس است. او در طول ماموریت‌های اصلی با مرد عنکبوتی کار می‌کند و اغلب هدف بعدی او را نشان می‌دهد و یا به کارهای کوچک درون مناطق اشاره می‌کند.

اولین معرفی یوری زمانی صورت گرفت که او در ابتدای بازی از مرد عنکبوتی خواست تا همراه حرکت پلیس به سمت برج فیسک، در دستگیری کینگ‌پین کمک‌رسانی کند. زمانی که مزدوران سیبل اینترنشنال مرد عنکبوتی را در هنگام ماموریت «هدف دومنظوره» (Dual Purpose) اسیر کردند، یوری برای ضمانت کردن او خود را به محل مورد نظر رساند. مدت‌ها بعد، پس از حادثه‌ی هجوم به زندان رایکرز و رافت، یوری با سقوط هلیکوپترش نزدیک بود کشته شود، اما اسپایدرمن در آن جا حضور پیدا کرد و با تاری بزرگ هلیکوپتر را از برخورد به زمین بازداشت.