رانت (Runt)

رانت

Runt

رانت (Runt) Kingdom Come Deliverance

ملیت

بوهم

جنسیت

مرد

پیشه

راهزن

توانایی

شمشیرباز

وابستگی

استفان توت
اریک
باند رانت

رانت (Runt) یک راهزن و یکی از ضد قهرمان‌های اصلی در بازی Kingdom Come: Deliverance است.

زندگی نامه

در سال ۱۴۰۳ رانت و باندش به سمت سیلور اسکالیس آمدند، جایی که آن زمان درگیر حمله‌ی کومان‌ها به رهبری مارکوارت فون آولیز و زیگیزموند بود.

در حالی که آن‌ها در حال دزدی از اجساد و جستجوی خانه‌های سوخته دهکده بودند، زبیشک به سوی آن‌ها آمد و در مورد حضور یک مهمان ناخوانده خبر داد – هنری برای خاک کردن پدر و مادرش به اسکالیس برگشته بود. رانت یک شمشیر زیبا را دید که هنری آن را حمل می‌کرد و آن را خواستار شد. از آن جا که این شمشیر برای سر رادزیگ ساخته شده بود و آخرین خاطره هنری از پدرش بود، او آن از غلاف کشید و با رانت وارد مبارزه شد.

از آنجا که رانت فرد ماهر در درگیری‌ها بود با یک حرکت به موقع هنری را نقش بر زمین کرد. هنری دچار خونریزی شد و رانت شمشیر را از گل و لای و برداشت و برای چند لحظه آن را تحسین کرد، سپس نوک شمشیر را به سمت قفسه سینه هنری گرفت. قبل از این که کار هنری را یک سره کند، ترزا و سر روبارد همراه با دو شوالیه دیگر از تالمبرگ سر رسیدند و با کشتن سه تا از مردان رانت راهزنان را فراری دادند و هنری را نجات دادند. متاسفانه رانت، زبیشک و افراد دیگر باقیمانده همراه با شمشیر هنری فرار کردند.

چند هفته بعد، یک مزرعه گل میخ به نام نویهوف (Neuhof) که در مالکیت سر هانوش قرار داشت و توسط یکی از افراد او اداره می‌شد، مورد حمله قرار گرفت و بسیاری از اسب‌ها و مردم کشته شدند. برخی از شاهدان گفته بودند که رهبر این باند یک مرد درشت هیکل با زره سیاه بوده است و هنری سریع او را شخص رانت شناسایی کرد. سر هانوش گروهی را به رهبری کاپیتان برنارد برای جستجو فرستاد. هنری، با امید به این که رانت را بکشد و شمشیر را پس بگیرد، به آن‌ها پیوست.

هنری درست گفته بود: اصطبل نویهوف توسط رانت و افراد او مورد حمله قرار گرفته بود، کسانی که بعد از حمله به دهکده‌ی متروکه Pribyslavitz پناه برده بودند. رادزیگ کوبیلا و سر روبارد یک نبرد را علیه کمپ راهزنان تدارک دیدند. تمام راهزنان در این حمله کشته شدند، از جمله رانت که به دست هنری کشته شد. اما افسوس که شمشیر سر رادزیک همراه جسد او نبود.

بعدا مشخص شد که رانت پشت تمام این کشتارها نبوده است؛ در واقع او در خدمت یک اشراف زاده مجارستانی به نام استفان تت بوده است، کسی که توسط پادشاه زیگیزموند استخدام شده بود تا هرج و مرج را در بوهم گسترش دهد. رانت در وافع شمشیر سر رادزیک را به عنوان هدیه به استفان توت داده بود.