مارکوارت فون آولیز (Markvart von Auliz)

مارکوارت فان آولیز

Markvart von Auliz

مارکوارت فون آولیز (Markvart von Auliz) Kingdom Come Deliverance

ملیت

آلمانی

رنگ چشم

آبی

عنوان

سر

جنسیت

مرد

پیشه

سرباز
شوالیه

وابستگی

زیگیزموند

صداپیشه

مارکوارت فون آولیز (Markvart von Auliz) شوالیه‌ای در خدمت زیگیزموند مجارستان است که در سال ۱۴۰۳ با هدایت یک ارتش کومان به بوهم حمله کرد. او ضدقهرمان جزئی در بازی Kingdom Come: Deliverance است.

بیوگرافی

بعد از این که زیگیزموند برادرش واتسلاو چهارم را مجبور به واگذاری تاج و تخت کرد، او با ارتشی عظیم که از کومان‌ها تشکیل شده بود به قلمرو بوهم حمله کرد. یکی از افراد مورد اعتماد او سر مارکوارت فون آولیز بود که رهبری حمله به کوتنبرگ را بر عهده داشت.

مدتی بعد در تابستان سال ۱۴۰۳، زیگیزموند تصمیم به حمله به اسکالیس را گرفت که دلیل آن ناشی از معادن نقره ارزشمند و وجود لرد رادزیگ کوبیلا بود که همچنان به پادشاه پیشین وفادارد بود.

باری دیگر، این هجوم با هدایت مارکوارت انجام گرفت، کسی که با ارتش کومان‌ها دروازه‌های اسکالیس را شکست و شروع به کشتار تمام ساکنان آن کرد. در میان قربانیان این حادثه مادر و پدر هنری بودند که به دست مارکوارت و جلوی چشمان هنری وحشت‌زده کشته شدند.

با تخریب دهکده، مارکوارت و مزدوران کومان به قلعه اسکالیس که سر رادزیگ و تعدادی از شهروند به آن جا پناه برده بودند، نزدیک شدند. با خوش شانسی طوفانی شروع شد که دشمنان را وادار به ایجاد کمپ و انتظار برای پایان طوفان کرد. سر رادزیگ و بازماندگان موفق شدند بدون اطلاع دشمن از قلعه فرار کنند.

روز بعد با خالی بودن قلعه، مارکوارت شروع به جستجوی منطقه سازاوو تا ردی از رادزیگ به دست آورد. او ارتش را به نزدیکی تالمبرگ برد، جایی که او از لرد دیویش خواست تا بگوید که رادزیگ به کجا فرار کرده است. دیویش به آن‌ها دروغ گفت و آن‌ها را متقاعد کرد که مهاجران را ندیده است. اما این در حالی بود که او می‌دانست آن‌ها از این جا گذشته‌اند و به جنوب راتایه رفته‌اند با این امید که لرد آنجا، هانوش لیپا به آن‌ها پناه دهد.

مارکوارت به دیویش اعتماد نداشت اما یک حرف او را درست می‌دانست: فقط یک احمق قلعه‌ای قابل دفاع مثل اسکالیس را رها می‌کند تا در مکانی مثل تالمبرگ پنهان شود. بنابراین زیگیزموند و مارکوارت برای آسایش مردم تالمبرگ دستور دادند تا ارتش از منطقه دور شود.

تصاویر

منابع