ویکی God of War

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

مودی

اشتراک‌گذاری

مودی

Modi

مودی - God of War

نام مستعار

پسر ثور

جنسیت

مذکر

مکان تولد

آسگار

گونه/نژاد

نیمه خدا (آسیر)

خانواده

وفاداری

آسگارد
اودین
آسیر

وضعیت

مرده

حضور در

مودی (Modi) پسر دوم ثور، برادر مگنی و یک آنتاگونیست در God of War است.

زندگی‌نامه

God of War 2018

او و برادرش بعد از اولین شکست بالدر مقابل کریتوس توسط اودین احضار شدند تا به بالدر در شکار کریتوس کمک کنند. آن‌ها برای یافتن مکان کریتوس پیش میمیر، خدای دانش نورس رفتند که در بند اودین بود. میمیر جای کریتوس را نتوانست تشخیص دهد و در ادامه نیز از کمک کردن به آن‌ها امتناع کرد، حتی با وجود این که بالدر قول داد که در صورت همکاری از او پیش اودین به خوبی یاد کند.

دو برادر در ادامه‌ی جستجوی خود سرانجام کریتوس و آترئوس را پیدا کردند. بین آن‌ها نبردی صورت گرفت و در نتیجه‌ی نبرد برادر بزرگ‌تر مودی یعنی منگی شکست خورد و تبر کریتوس در جمجمه‌اش فرو رفت. مودی با مشاهده این صحنه از ترس فرار کرد و وقتی به ثور خبر مرگ پسر محبوبش را داد، پدرش عصبانی شده و مودی را یک ترسو خطاب کرد.

مودی خود را برای گرفتن انتقام برادرش آماده کرد و در جایی کریتوس و آترئوس را غافل‌گیر کرد. او کریتوس را زیر فشار الکتریسیته قرار داد به طوری که هیچ حرکتی نتواند انجام دهد و در همین حال کار زیادی هم از آترئوس برنمی‌آمد. مودی شروع به سرزنش کریتوس و تمسخر مادر آترئوس کرد که این موضوع موجب عصبانیت بسیار آترئوس شد و خشم اسپارتان او برافراشته شد. کریتوس نیز خشم خود را آشکار کرد و بر فشار الکتریسیته غلبه کرد. با شکست خوردن مودی آترئوس مصمم بود که او باید کشته شود در حالی که کریتوس چنین نظری نداشت، با این حال آترئوس به خاطر تمسخر شدن مادرش و بر خلاف نظر پدرش اقدام به کشتن مودی کرد.

دانستنی‌ها

  • در اسطوره‌شناسی نورس، نام مگنی و مودی در میان بازماندگان راگناروک آمده است.
  • مودی دومین خدا در God of War 2018 است که کشته می‌شود، اما نه توسط کریتوس بلکه توسط آترئوس کشته می‌شود.
  • مودی هنگامی که کریتوس را تحت فشار قرار داده بود رو به آترئوس گفت که نگران پدرش نباشد چرا که او به عنوان برادر جدیدش جای منگی را خواهد گرفت. هدف و معنی این حرف او نامشخص بود.
صفحات دیگر