ویکی God of War

هرولف کراکی

اشتراک‌گذاری

هرولف کراکی

Hrólf Kraki

هرولف کراکی - God of War

عنوان

پادشاه لجر

نام مستعار

پادشاه هرولف کراکی

جنسیت

مذکر

محل تولد

نژاد

وفاداری

به خودش

پادشاه هرولف کراکی (Hrólf Kraki) یک برسرکر است که به عنوان یک باس اختیاری در خدای جنگ راگناروک حضور دارد. از بین تمام برسرکرهایی که با آن‌ها می‌توان روبرو شد، هرولف کراکی، همانند سیگرون از والکری‌ها، قدرتمندترین تمام آن‌ها است. او در میدگارد قابل یافتن است.

سنت نورس

هرولفر کراکی یک پادشاه نیمه افسانه‌ای دانمارکی بود که هم در سنت آنگلوساکسون و هم در سنت نورس حاضر است. طبق هر دو سنت، هرولفر به عنوان یکی از اعضای خانواده سلطنتی افسانه‌ای دانمارک توصیف می‌شد. او برادرزاده پادشاه هروگار و نوه پادشاه هلفدن است. در حماسه "Hrólfs saga kraka"، هرولفر پسر هلگی و یرسا، دختر ملکه اولوف است. هرولفر پس از کشته شدن پدرش در نبرد به دست آیلز پادشاه سوئد، جانشین او شد. هرولفر کراکی گروهی متشکل از دوازده برسرکر را گرد هم آورد تا انتقام خود را از این پادشاه بگیرد.

بیوگرافی

اوایل زندگی

هرولف کراکی زمانی یک جنگجوی حقیر در پادشاهی میدگاردی لجر بود. او توسط مشاور سلطنتی یعنی میمیر تضمین شد تا در دربار پادشاه آلدیس قرار بگیرد. هرولف و دوازده برسرکر او بلافاصله آلدیس را کشتند و او را از قدرت خلع کردند و به این ترتیب هرولف قدرت را غصب کرد و تبدیل به پادشاه لجر شد و باعث شد که میمیر به طرز شرم‌آوری از کارهای خود پشیمان شود. هرولف و برسرکرهای او سرانجام مردند، اما روح آن‌ها همچنان در شمشیر او یعنی اسکوفنونگ (Skofnung) باقی ماند.

خدای جنگ راگناروک

سال‌ها بعد، میمیر و کریتوس، دسته‌ی اسکوفنونگ را پیدا کردند و در نهایت میمیر فرصت پیدا کرد تا انتقام آلدیس را بگیرد و اشتباه خود را جبران کند. پس از کشتن همه برسرکرها، کریتوس با خود پادشاه هرولف مقابله کرد و او را به قتل رساند و صلح میمیر را به ارمغان آورد.