بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

سیندری

اشتراک‌گذاری

سیندری

Sindri

سیندری - God of War

جنسیت

مذکر

نژاد

دورف

خانواده

بروک (برادر)

وفاداری

لوندا
کریتوس (قبلا)
آترئوس (قبلا)
میمیر (قبلا)
فریا (قبلا)

صداپیشه

آدام هرینگتون

سیندری (Sindri) که همچنین با نام ایتری شناخته می‌شود، یکی از شخصیت‌های God of War است. او به همراه برادرش بروک از نژاد دورف هستند و این دو مسئول ساخت تبر کریتوس یعنی لوایاتن و چکش ثور یعنی میولنیر هستند.

سیندری و بروک در ماجراجویی کریتوس و آترئوس به آن‌ها کمک کردند. این دو در کوره آهنگری خود به ارتقای سلاح‌ها و ملزومات این اسپارت و پسرش پرداختند که البته این کار را با دریافت مصالح مورد نیاز انجام می‌دادند.

پیش‌زمینه

سیندری به همراه برادرش بروک به عنوان آهنگران نسبتا ناشناخته‌ای فعالیت می‌کردند که مشتاق بودند در جهان نامی برای خودشان دست و پا کنند. برای رسیدن به چنین شهرتی، سیندری ایده‌ی ساخت یک سلاحی برای ثور، خدای تندر آسیر را مطرح کرد که یک چکش رعد و برق بود.

این دو دورف شروع به ساخت چکش کردند و سیندری در تلاش بود تا اودین را تحت تاثیر قرار دهد. آن‌ها بعدها سلاح ساخته شده را به ثور ارائه کردند، و او مشتاقانه آن را پذیرفت و آن‌ها احترام و شهرتی را که در سراسر نه قلمرو می‌خواستند به دست آورد. با این حال، پس از آن که ثور در طول سی سال از این چکش برای ایجاد ویرانی و تباهی استفاده کرد، سیندری و بروک احساس گناه عمیقی کردند. این موضوع باعث ایجاد شکافی بین آن دو شد و بروک آشکارا برادرش را سرزنش کرد که با ساختن این چکش سعی در تحت تاثیر قرار دادن پادشاه آسیر داشته است.

با این حال، سیندری به بروک گفت که آن‌ها وظیفه دارند تعادل را به قلمروها بازگردانند و از او پرسید که آیا در انجام این وظیفه به او می‌پیوندد یا نه. دو هفته بعد، برادران در تلاش برای ایجاد یک سلاح رقیب برای میولنیر، شروع به ساختن تبر لویاتان کردند.

با این حال، در پانزدهمین روز ساخت، در حالی که برادران به پایان کار خود نزدیک می‌شدند، یک عنکبوت پای بروک را گزید و او در اثر سم قوی ناشی از نیش جان خود را از دست داد. سیندری با علم به اینکه تنها راه برای بازگرداندن برادرش به زندگی، سفر به قلمرو الف‌هایم و جلوگیری از غرق شدن برادرانش در دریاچه ارواح به هل‌هایم است. سیندری به سرعت جسد بروک را روی یک گاری گذاشت و به قلمرو الف‌ها سفر کرد.

سیندری به همراه برادرش به دریاچه ارواح رسید. او به داخل این دریاچه پرید و طی فرآیند سخت و خطرناک سرانجام با موفقیت از آن خارج شد و نبض قلب برادرش را بازیابی کرد. سیندری که می‌دانست برادرش را نجات داده است، تصمیم گرفت به او درباره اتفاقی که افتاده چیزی نگوید.

دانستنی ها

  • با وجود این که سیندری و بروک دورف هستند اما با عنوان «برادران هولدرا» نیز شناخته می‌شوند. هولدرا یک گونه مونث و غیر مرتبط در فولکلور اسکاندیناوی است.
صفحات دیگر