ویکی God of War

ریون کیپر

اشتراک‌گذاری

ریون کیپر

Raven Keeper

ریون کیپر - God of War

جنسیت

مونث

نژاد

وفاداری

صداپیشه

لنی مینلا

ریون کیپر (Raven Keeper) یک آنتاگونیست جزئی در خدای جنگ راگناروک است. او متصدی مورد اعتماد اودین و مسئول ایجاد کلاغ‌های اسرارآمیز او بود که این کلاغ‌ها برای جاسوسی به سراسر نه قلمرو فرستاده می‌شدند.

بیوگرافی

ریون کیپر برای قرن‌ها یکی از افراد وفادار اودین بود. او مسئول ایجاد کلاغ هایی بود که ناخواسته به عنوان جاسوسان اودین در سراسر نه قلمرو عمل می‌کردند. او این زاغ‌های اسرارآمیز را از روح کودکانی که توسط والدینشان برای اودین قربانی می‌شدند، خلق می‌کرد.

او به عنوان خالق این زاغ‌ها، این توهم را داشت که اکنون این موجودات «فرزندان» او هستند. از این رو هر کاری که لازم بود انجام می‌داد تا از فرار و آزادی آن‌ها جلوگیری کند. این موضوع همچنین باعث وحشت و آسیب بیشتر زاغ‌ها می‌شد.

خدای جنگ راگناروک

تنها حضور ریون کیپر در نیفل‌هایم بود. پس از باز کردن تمام گنجینه‌های موجود در پایه درخت کلاغ، ریون کیپر ظاهر شد و به کریتوس و فریا به دلیل خنثی کردن تمام تلاش‌هایش حمله کرد. او سپس به یک میدان نبرد کوچک گریخت و در آنجا با این دو درگیر شد. او در نهایت در جریان این درگیری کشته شد. در بازگشت به درخت زاغ، مشاهده شد که همه زاغ‌ها آزاد شده‌اند و آن‌ها از کریتوس و فریا تشکر کردند.