بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

تاهارکا (Taharqa)

اشتراک‌گذاری

تاهارکا

Taharqa

تاهارکا (Taharqa) Assassin’s Creed

مرگ

سال ۴۸ پیش از میلاد
لتوپولیس، واحه ساپی-رس، مصر

وابسته به

Order of the Ancients

صداپیشه

تریستن دی. لالا

حضور در

Assassin's Creed: Origins
Assassin's Creed: Origins – The Hidden Ones (اشاره شده)

تاهارکا (Taharqa - مرگ در ۴۸ پ.م.) که همچنین با نام سوسک سرگین شناخته می‌شود، یک طراح بزرگ در سائیس و مباشر لتوپولیس بود. او در زمان بطلمیوس سیزدهم عضو فرقه پارینه‌ها بود.

اغلب خود را به بازسازی شهر باستانی لتوپولیس اختصاص می‌داد، خانواده تاهارکا چیزی در مورد فعالیت‌های او نمی‌دانستند. در حقیقت پدر همسر او یعنی گوپا جاسوسی او را برای هارخوف می‌کرد.

بایک در ماموریت خود برای گرفتن انتقام از Order of the Ancients به سوی تاهاراکا در لتوپولیس رفت. بایک که هنوز از هویت حقیقی تاهارکا چیزی نمی‌دانست در این شهر با او دیدار کرد و از او برای یافتن سوسک سرگین کمک خواست. قبل از این که او جوابی بدهد خبر حمله‌ی راهزنان به تاهارکا رسید و او از بایک کمک برای رفع این حادثه کمک خواست و به او قول داد که بعدا جواب او را بدهد. بعد از دفاع از شهر تاهارکا بایک را برای خوردن غذا به خانه‌اش دعوت کرد، جایی که آن‌ها در مورد سوسک سرگین صحبت کردند. با این حال تاهارکا دارویی در نوشیدنی بایک ریخت و او را بی‌هوش کرد.

وقتی بایک بیدار شد خود را در صحرا و تا گردن دفن شده یافت. او در محاصره دیگر قربانیان تاهارکا رها شده بود تا بمیرد. او با کمک سنو و اسبش موفق به فرار شد و با آگاهی از هویت واقعی تاهارکا به سراغ او رفت. در نهایت Taharqa در حین دعا در معبد حوروس کشته شد.

دانستنی‌ها

  • Taharqa نامی مشترک با فرعون بیست و پنجمین سسله مصر دارد.
  • صداپیشه او و شخصیت آدواله یک فرد هستند.

تصاویر

نشان تاهارکا (سوسک سرگین)

صفحات دیگر