بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

برنیکه (Berenike)

اشتراک‌گذاری

برنیکه

Berenike

برنیکه (Berenike) Assassin’s Creed

تولد

۱۰۰ سال پیش از میلاد
فیوم، پادشاهی مصر

مرگ

سال ۴۸ پیش از میلاد
کرکسوچا، پادشاهی مصر

وابسته به

فرقه پارینه‌ها

صداپیشه

کولت استیونسون

حضور در

Assassin's Creed: Origins

برنیکه (Berenike) که همچنین با نام مستعار تمساح شناخته می‌شود، یک سیاست‌مدار مسن یونانی و خُره‌سالار واحه فیوم در زمان سلطنت بطلمیوس سیزدهم بود. او عضو فرقه پارینه‌ها بود و به وسیله کنترل خود بر این منطقه اهداف فرقه را تامین می‌کرد.

بیوگرافی

در حوالی سال ۴۸ پ.م. دفتری توسط شخصی به نام هوتفرس دزدیده شد که که هویت برنیکه و فاسد بودن او را نشان می‌داد. آپولودور اقدام به فرستادن بایک مدجای برای بازیابی این دفتر کرد، دفتری که بدون اطلاع همه توسط شادیا دختر کوچک هوتفرس برداشته شده بود. برنیکه در حمله به خانه هوتفرس متوجه این موضوع شد و شادیا و مادر او را ربود. او که دو گلادیاتور به نام‌های Diovicos و Viridovix را همراه خود داشت اقدام به کشتن شادیا کرد.

با پنهان ماندن هویت برنیکه او به کروکودیلوپولیس بازگشت. بایک که متوجه مرگ شادیا شده بود به میدان نبرد گلادیاتورها رفت و برای شکست دادن آن‌ها دوباره با کنسا متحد شد. برنیکه که فهمیده بود بایک به دنبال قاتل دختر کوچک است شهر را ترک کرد و به ویلای خود در Kerkesoucha Granary بازگشت. او با وعده دادن یک زندگی تجملی به کنسا او را به عنوان محافظ خود جذب کرد. در نهایت بایک برنیکه را در ویلایش پیدا کرد و موفق به کشتن او شد.

تصاویر

نشان برنیکه (تمساح)

صفحات دیگر