بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

مهرهای حافظه

اشتراک‌گذاری
مهرهای حافظه

مهرهای حافظه (Memory Seals) عتیقه‌های پیشرو با قابلیت گنجاندن خاطرات ثبت شده هستند. گفته شده است که آن‌ها پایه‌ی تکنولوژیکی دستگاه آنیموس از صنایع آبسترگو هستند.

تاریخچه

معبد بزرگ

در مقعطی وقتی سه‌گانه کاپیتولین (مینروا، ژوپیتر و جونو) در معبد بزرگ مشغول کار برای جلوگیری از یک فاجعه خورشیدی بودند، مینروا و ژوپیتر پیام‌هایی را روی چندین مهر ثبت کردند تا هزاران سال بعد توسط دزموند مایلز پیدا شود. با این حال، پس از اینکه جونو در این معبد زندانی شد، مهرها را پیدا کرد و آن‌ها را به شکاف زیر محوطه انداخت و بعدا از طریق ایمیل به دزموند گفت که آن‌ها «پر از دروغ هستند».

کتابخانه الطایر

الطائر بن لااحد، منتور انجمن برادری شام، در اواخر عمرش کشف کرد که قلعه الموت بر روی یک معبد کوچک از تمدن اول ساخته شده است و به شش مُهر حافظه دست یافت. این معبد حاوی تعداد زیادی مهر حافظه بود و الطائر از هر یک از آن‌ها را برای ثبت یک رویداد مهم در زندگی خود استفاده کرد و همچنین پنج مورد از آن‌ها را به کلیدهایی برای ورود به کتابخانه پنهان خود در زیر قلعه مصیاف تبدیل کرد.

به درخواست الطائر، پنج مهر از این حافظه‌ها به نیکولو پولو داده شد تا آن‌ها را در مقبره‌های کوچکی در سرتاسر قسطنطنیه پنهان کند. مهرها به ترتیب در کاخ توپکاپی، آب‌انبار یرباتان، برج گالاتا، انجمن آکس و برج دوشیزه قرار گرفتند. ششمین مُهر حافظه نیز نزد الطائر در کتابخانه‌اش باقی ماند، جایی که او آخرین لحظات خود را در آن ثبت کرد.

در حدود سال ۱۵۱۲، اتزیو آئودیتوره دا فرینتزه چهار تا از مهرها را کشف کرد، پنجمین مهر را از تمپلارها در درینکویو پس گرفت و با ورود به کتابخانه الطائر ، مهر آخر را نیز پیدا کرد.

کتابخانه اسکندریه

دو مهر حافظه در اسکندریه توسط سربازان سلطان مملوک در سال ۱۵۱۱ در حفاری کتابخانه اسکندریه یافت شد. این مهرها که در صندوقچه‌ای نگهداری می‌شدند، اندکی پس از آن توسط اساسین‌های مصری و عثمانی بازیابی شدند.

این دو مهر بعدا به مقر اساسین‌های محلی منتقل شدند و در آنجا توسط یک زن ناشناس مورد مطالعه قرار گرفت. همان‌طور که او برای «باز کردن اسرار» مهرها کار می‌کرد، تمپلارها حمله‌ای را به این مقر رهبری کردند، با این حال آن‌ها توسط اساسین‌های عثمانی خنثی شدند.

در سال ۲۰۱۳، یک فایل جاسازی شده در رایانه اصلی آبسترگو انترتیمنت مشاهده شد که بر چندین فناوری مختلف تمدن اول از جمله مهرهای حافظه متمرکز شد.

نمایش‌ها

  • Assassin's Creed: Revelations (اولین نمایش)
  • Assassin's Creed IV: Black Flag (شاره شده)
  • Assassin's Creed: Mirage
صفحات دیگر