رورک (Rourke)

رورک

Rourke

رورک (Rourke) Tomb Raider

تولد

حدود دهه‌ی ۱۹۸۰

وضعیت

مرده

تاریخ مرگ

۲۰۱۶

جنسیت

مذکر

ملیت

آمریکایی

پیشه

فرمانده‌ی ترینیتی
نیروی ویژه ایالات متحده (قبلا)

وفاداری

ترینیتی

دشمن

لارا کرافت

به تصویر کشیده شده توسط

کارلو مسترونی

فرمانده رورک (Rourke) که همچنین با نام پالادین وان (Paladin One) شناخته می‌شود، رهبر نیروهای نظامی ترینیتی و بعد از پدرو دومینگز فرمانده‌ی این نیرو محسوب می‌شود.

او ضدقهرمان ثانویه در بازی Shadow of the Tomb Raider است.

بیوگرافی

اوایل زندگی

رورک یک سرباز نیروی ویژه ایالات متحده بود که سابقه‌ای موفق در عملیات سیاه (Black Ops) در اقصی نقاط جهان داشت.

ترینیتی به رورک نزدیک شد تا او را برای رهبری نیروهای نظامی خود استخدام کند. رورک در این مقام جدید فقط به شورای عالی ترینیتی پاسخ‌گو بود و در فقدان پدرو دومینگز به عنوان فرمانده دوم اختیار همه چیز داشت. البته او همیشه دستورات دومینگز را قبول نمی‌کرد و این دو نوعی رقابت بین خود داشتند.

Shadow of the Tomb Raider

رورک برای بازیابی کلید چاک چل همراه با دومینگز به کوزومل مکزیک سفر کرد. او از طریق تماسی رادیویی به افرادش اعلام کرد که مراقب حضور لارا کرافت باشند. رورک با یافتن لارا کلید چاک چل که دست او بود را گرفت و به دستور دومینگز لارا را زنده رها کرد.

او همراه با دومینگز و چندین گردان از سربازهای ترینیتی به پرو سفر کرد. رورک از ادامه‌ی موفقیت لارا در کشتن سربازان و خنثی کردن نقشه‌های ترینیتی خشمگین بود. وقتی لارا و اونوراتو مقبره‌ی پایتیتی را برای یافتن سرنخ‌هایی از جعبه نقره‌ای ایکس چل جستجو می‌کردند، رورک و جوخه‌ای از سربازان ترینیتی از را رسیدند و سعی در کشتن آن‌ها داشتند. اونوراتو با کمانش موفق به کشتن سربازان شد اما خودش تیر خورد و توسط رورک کشته شد. بعدها، پس از این که لارا و جونا مایاوا مورد حمله‌ی هلیکوپتر ترینیتی قرار گرفتند، کانال ارتباطی لارا را شناسایی کرد و از این فرصت برای طعنه زدن به او استفاده کرد و این در حالی بود که لارا در میدان‌های نفتی پورونیر با نیروهای رورک در حال مبارزه بود. روروک حتی برای خشمگین کردن لارا به دروغ گفت که جونا کشته شده است.

رورک بخشی از نیروی دفاعی در شهر مار بود که سرانجام توسط کریمسون فایر کشته شد.