توکیو غول

پادشاه زیرزمینی

اشتراک‌گذاری

پادشاه زیرزمینی

Underground King

پادشاه زیرزمینی توکیو غول

نام مستعار

ناگاراجی

گونه

غول یک-چشم

وضعیت

نامشخص

جنسیت

مذکر

وابسته به

قبیله واشو

ویژگی منحصر به فرد

کاکوجا

نمایش در

فصل ۶۱ re: (مانگا)

پادشاه زیرزمینی (Underground King) شاه غول‌های حاضر در بخش ۲۴ام بود. مردم این بخش او را با نام ناگاراجی خطاب می‌کردند. او شخصیتی قابل توجه در افسانه‌ی غول‌ها دارد و این شایعه وجود دارد که او در صد سال گذشته انقلابی را رقم زده است.

تاریخچه

او به عنوان یک غول یک-چشم در خانواده واشو متولد شد و از خانواده‌ی خود متنفر شد و علیه آن‌ها قرار گرفت. اتو یوشیمورا این تقابل را به عنوان یک قیام علیه بشریت توصیف کرد و ادعا کرد که این نبرد باعث شد تا دولت ژاپن قدرت را در اختیار قبیله‌ی واشو بگذارد تا آن‌ها برای جلوگیری از انقلاب CCG را تشکیل دهند. با این حال نیشیکی نیشیو این مورد را شورشی توصیف می‌کند که در آن هنگام بشریت بعد از جنگ بهبود یافته بود.

این پادشاه مناقشه‌ای بزرگ را علیه بشریت تضعیف شده رهبری کرد، مناقشه‌ای که در نتیجه‌ی آن سازمان V ایجاد شد. بر اساس افسانه‌ها این فرد سرانجام شکست خورد و به زیرزمین بخش ۲۴ام فرار کرد. داستان‌ها می‌گویند که آن‌ها یک شهر بزرگ زیرزمینی را شکل دادند، و منتظر روزی شدند که دوباره غول‌ها بتوانند علیه بشریت قیام کنند.

آیاتو کیریشیما طی یک جستجو در قسمت‌های عمیق بخش ۲۴ام یک شهر متروکه را کشف کرد.سه تا از ساکنان این شهر که بچه غول بودند و خود را انسان می‌نامیدند توضیح دادند که شاه آن‌ها یعنی ناگاراجی در فرمی مثل اژدها اقدام به تخریب شهر کرده است. ساکنان این شهر ناامیدانه به در تقابل با شاهشان اقدام به تخریب کاگونه‌ی چشم-شکل آن کردند و این باعث کندی حملات شاه شد، تا این که در نقطه‌ای شاه تبدیل به سنگ شد.