ویکی توکیو غول

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

درخت آئوگیری (Aogiri Tree)

اشتراک‌گذاری

درخت آئوگیری (Aogiri Tree) یک سازمان تروریستی غول در مجموعه توکیو غول بود است توسط اتو یوشیمورا تاسیس شده است. این سازمان به طور فعال با CCG در حال مبارزه بود که این مبارزه تلفات سنگینی را برای آن‌ها به ارمغان آورد. در سال‌های اخیر این سازمان بدنام قدرتمندتر شده و به یک تهدید بزرگ و الویت برای CCG تبدیل شده است.

تشکیلات

ریشه‌های این سازمان به بخش ۲۴ام برمی‌گردد. ۱۳ سال پیش زمانی که اتو و گروه کوچک غول‌هایش توسط CCG شکست خوردند تاسیس این سازمان توسط اتو صورت گرفت. گفته می‌شود آئوگیری تحت فرمان فردی مرموز با عنوان شاه یک-چشم رهبری می‌شود، شخصیتی که تا به حال دیده نشده و شایعه‌های بسیاری پیرامونش است. خیلی‌ها باور دارند که جغد یک-چشم (اتو) همان شاه یک-چشم است اما خود اتو چنین ادعایی را رد می‌کند. با وجود این که او موسس سازمان است اما بیشتر در پشت صحنه است و خود را با پوششی شبیه به مومیایی می‌پوشاند. تاتارا یک فرمانبران مستقیم شاه است که به عنوان رهبر عملیاتی سازمان عمل می‌کند و دستورات را به افراد آئوگیری ابلاغ می‌کند. نورو دیگر فرمانبردار مستقیم شاه است که تنها در میدان نبرد حاضر می‌شود تا به سرعت چندین دشمن را از پای درآورد.

آئوگیری با هر قلمرویی که تحت کنترل می‌گرفتند افراد جدیدی را جذب می‌کردند. در زمان اشغال بخش ۱۱ام تعدادی غول ضعیف به سازمان اضافه شدند، و در هجوم به کوکلیا، آئوگیری تعدادی غول از رتبه A تا SS را گرفتند که یکی از آن‌ها شاچی بود. بعد از سقوط آنتیک، آئوگیری نفوذ خود را گسترش داد و غول‌ها را مجبور کرد تا درون جوامع انسانی زندگی کنند، آن‌ها نقش جمع‌آوری اطلاعات را داشتند.

در عملیات فرود روشیما، سازمان تقریبا ۹۸ درصد از اعضای خود را از دست داد. اگرچه تعدادی از افراد برجسته باقی‌مانده فرار کردند اما CCG این سازمان را منحل شده اعلام کرد. با این حال تاتارا و اتو این تلفات سنگین را برای درخت آئوگیری از پیش تعیین کرده بودند. ۲ درصد باقی‌مانده از اعضا تبدیل به عضو سازمان Goat شدند، سازمانی که توسط کن کانکی، شاه یک-چشم جدید تاسیس شد.

اعضای سابق

رهبر

فرمانبران مستقیم

مدیران

همکاران

  • نیکو

منابع

صفحات دیگر