بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

هیناتا هیوگا

اشتراک‌گذاری

هیناتا هیوگا

Hinata Hyūga

هیناتا هیوگا - ناروتو / بوروتو

تاریخ تولد

۲۷ دسامبر

جنسیت

مونث

سن

بخش اول: ۱۲-۱۳
بخش دوم: ۱۶

پیشه

میراث‌دار قبیله هیوگا(قبلا)

درجه‌ی نینجا

بخش اول: گنین
بخش دوم: چونین

خانواده

گونه طبیعت

  • رهاسازی آتش
  • رهاسازی برق

تیم‌ها

تیم ۸
کونوها ۱۱ (تنها در انیمه)
تیم جست و جوی بیکوچو(تنها در انیمه)
تیم اسکورت بازرگانان (تنها در انیمه)
تیم سه (تنها در انیمه)
جوخه هشت مرد
لشکر دوم
تیم نجات هانابی (تنها در فیلم)

هیناتا هیوگا (Hinata Hyūga) یک کونویچی و میراث‌دار سابق قبیله هیوگا است.

بیوگرافی هیناتا

او وارث سابق خاندان هیوگا است که بعدها با عنوان «پرنسس بیاکوگان» شناخته شد. در ابتدا او در نقش یک دختر ساکت، خجالتی و کاملا ضعیف نمایش داده شد. شاید قابل توجه‌ترین ویژگی او علاقه‌اش نسبت به ناروتو اوزوماکی باشد، کسی خودش چنان اهمیتی به این ابراز علاقه نشان نمی‌دهد. با این حال ناروتو همیشه به تحسین هیناتا می‌پردازد و این موضوع او را وادار می‌کند تا به فرد قوی‌تری تبدیل شود.

هیناتا در راس خانواده هیوگا به دنیا آمد و انتظار می‌رفت و از او انتظار می‌رفت تا روزی به فرد مهم در این خاندان تبدیل شود. اما از آن جایی که او فردی به شدت ضعیف بود این انتظار از او بعید بود، مخصوصا با وجود افراد دیگری چون نجی و پدرش هیاشی که کار را برای او دشوارتر می‌کردند. با این حال او به تدریج و با کمک کورنای و تحسین ناروتو قابلیت‌های خود را به عنوان یک جنگجو توسعه داد و به فردی بی‌پرواتر تبدیل شد.

هیناتا همانند تمام اعضای قبیله هیوگا از یک ککی گنکای تحت عنوان بیاکوگان بهره می‌برد، چیزی که به واسطه ظاهر چشمان او نیز قابل شناسایی است. این ککی گنکای اجازه می‌دهد تا کاربر وسعت دید تقریبا ۳۶۰ درجه‌ای داشته باشد و همین طور قادر به حس کردن جریان چاکرا در بدن افراد باشد. هیناتا از شیوه‌ی مبارزه مشت آرام استفاده می‌کند، یک شیوه مبارزه‌ی ویژه که بر اساس قابلیت‌های منحصر به فرد بیاکوگان ابداع شده است.

در بخش دوم مجموعه، او برای یافتن ساسوکه و ایتاچی با تیم کاکاشی همراه شد، اما پایان تلاش‌های آن‌ها با شکست و مرگ ایتاچی مواجه شد، ساسوکه نیز توسط توبی برده شد. در زمان حمله پین به کونوها، او برای نجات ناروتو خود را مقابل پین قرار داد و در همین مقطع عشق خودش را نسبت به ناروتو اعلام کرد. پین او را شکست داد و تقریبا هیناتا تا مرز مرگ برد اما این موضوع باعث شد تا ناروتو وارد حالت شش-دم خود شود و با پین درگیر شود. ساکورا نیز به وضعیت هیناتا رسیدگی کرد و او از مرگ نجات پیدا کرد. در مقطعی دیگر، وقتی اتحاد شینوبی علیه مادارا مبارزه می‌کرد، هیناتا در کنار پسر عموی خود نجی، کاروی و کوروتسوچی در لشکر دوم قرار گرفت.

در هنگام جنگ جهانی شینوبی چهارم، اهمیت و شهرت هیناتا در داستان مجموعه به طور قابل توجهی افزایش یافت. او پس از مرگ اندوهناک پسر عمویش نجی و با الهام از او برای ادامه نبرد، ناروتو را از وضعیت شوکی که در آن گرفتار شده بود خارج کرد. بعدها او و ناروتو به شخصیت‌های اصلی داستان The Last: Naruto the Movie تبدیل شدند و در این فیلم عشق آن‌ها نسبت به یکدیگر در نهایت منجر به ازدواج آن‌ها شد. بوروتو و هیماواری دو فرزند ناروتو و هیناتا هستند.

توانایی‌ها

آمار و ارقام

صفحات دیگر