مورتال کمبت

رین (Rain)

اشتراک‌گذاری

رین

Rain

رین (Rain) مورتال کمبت

خاستگاه

عدنیا

سکونت

اوت‌ورلد

گونه

نیمه-خدا

سلاح

  • شمشیر طوفان

شیوه‌ی مبارزه

  • زی ران من

رین (Rain) شخصیتی در مجموعه بازی مورتال کمبت است. اولین نمایش او در Ultimate Mortal Kombat 3 صورت گرفت.

درباره رین

در ابتدا قرار بود رین در مورتال کمبت ۳ حاضر باشد، اما حضور او به در نهایت به Ultimate Mortal Kombat 3 موکول شد. رین در ابتدا یک نکته انحرافی بود که توسط توسعه‌دهندگان به بازی اضافه شده بود؛ شخصیتی که در نمایش‌های گیم‌پلی بازی نشان داده می‌شد اما در خود بازی وجود نداشت. بسیاری از هواداران مورتال کمبت که وقت خود را بیهوده صرف یافتن آن کرده بودند در نهایت وجود چنین شخصیتی را یک شوخی پنداشتند.

بنا بر یک مصاحبه مشخص شد که اد بون یکی از سازندگان اصلی بازی به طور عمدی و برای گول زدن بازیکنان این کار را انجام داده است. اد بون به واسطه‌ی علاقه‌اش به پرینس، خواننده‌ی آمریکایی و آهنگ معروف او به نام «باران ارغوانی» این شخصیت را ساخت. رین در نهایت به عنوان شخصیتی با تاریخچه‌ی تکامل یافته در نسخه‌ی کنسولی Ultimate Mortal Kombat 3 و Mortal Kombat Trilogy حضور پیدا کرد. نکته قابل توجه این است که رین یک شاهزاده (Prince) است. او در مقطعی به قلمروی خود خیانت کرد و با شائو کان همراه شد.

بیوگرافی

مورتال کمبت (۲۰۱۱)

او شاهد حمله به خاستگاه خود یعنی عدنیا به دستان شائو کان بود. رین مخفیانه از هرج و مرج دور شد اما پدرش به عنوان ژنرال ارتش عدنیا باقی ماند تا به وظایفش رسیدگی کند. ارتش‌های این قلمرو با هجوم اوت‌ورلد خرد شد و پدر رین به دست خود شائو کان کشته شد.

رین به دنبال مرگ پدرخوانده‌اش توسط جنبش مقاومت عدنیا نجات یافت. او تحت آموزش و پرورش آنها سخت آموزش دید و تبدیل به مبارز نخبه اما مغرور شد. او پس از چند سال خدمت در این جنبش توسط شائو کان فریب خورد و علیه قلمروی خودش قرار گرف. شائو کان به او قول فرماندهی ارتش خودش را داد. به مدت ۱۰ هزار سال در دربار شائو کان قدرت و موقعیت خوبی داشت، اما مجبور شد تا چهره‌اش را در برابر اهالی عدنیا که او را می‌ناشختند بپوشاند.

مورتال کمبت X

رین در هنگام جنگ داخلی ایجاد که در اوت‌ورلد، وقتی نیروهای کوتال کان را تضعیف شده دید از فرصت استفاده کرد و تخت سلطنت اوت‌ورلد را برای خود تصاحبت کرد. او همچنین از میراث خدایی خود به عنوان پسر گمشده‌ی آرگوس مطلع شد و از آن پس خود را یک خدا نامید.

در مقطعی رین در نبرد با کوتال کان شکست خورد و توسط ارون بلک تا مرز مرگ پیش رفت اما او با دخالت میلینا نجات پیدا کرد و رین با تلپورت کردن از محل عقب نشینی کرد. زمانی که میلینا در کشتن کوتال کان شکست خورد ریدن برای بردن میلینا به محل تلپورت کرد و سپس آن‌ها فرار کردند.

در نقطه‌ای دیگر، زمانی که دی وورا و کسی کیج به کمپ میلینا در جنگل‌های کواتان هجوم بردند، رین با آن‌ها مقابله کرد. زمانی که دی وورا از هدف رین برای تصاحب تحت پادشاهی اوت‌ورلد گفت، رین نیز افشا کرد که او میلینا را به منظور ربودن سنگ طلسم شیناک فریب داده است. پس از آن دیگر رین دیده نشد تا سرنوشت او نامعلوم بماند.