ویکی Marvel's Spider Man

می پارکر (May Parker)

اشتراک‌گذاری

می پارکر

May Parker

می پارکر (May Parker) - Marvel's Spider Man

سن

۶۶ (مرده)

جنسیت

مونث

محل سکونت

پیشه

کارمند F.E.A.S.T

خانواده

پیتر پارکر (برادرزاده)
بن پارکر (همسر، مرده)

صداپیشه

نانسی لیناری

می پارکر (May Parker) که معمولا با نام عمه می شناخته می‌شود، عمه‌ی پیتر پارکر و یک شخصیت پشتیبان در بازی Marvel's Spider-Man است.

عمه می اولین بار در کمیک شماره‌ی ۱۵ فانتزی شگفت‌انگیز، در آگوست سال ۱۹۶۲ نمایش داده شد.

تاریخچه

اوایل

می بعد از مرگ همسرش یعنی بن پارکر به صورت داوطلب در F.E.A.S.T مشغول به فعالیت شد و این موضوع را راهی برای «یافتن نور در تاریکی» تلقی می‌کرد.

Marvel's Spider-Man

عمه می مدت زیادی بود که یکی از کارمندان پناهگاه F.E.A.S.T بود، پناهگاهی که توسط فردی خیرخواه به نام مارتین لی تاسیس شده بود. پیتر بعد از مدتی پی برد که فرد استخدام کننده‌ی عمه می در کمال ناباوری شخصی تبهکار است که فعالیت‌های خود را به نام مستعار مستر نگاتیو پیگیری می‌کند.

با وجود اطلاعاتی که در مورد مارتین لی به بیرون درز کرده بود اما می فعالیت‌های خود را ادامه داد و البته باور این موضوع برایش سخت بود که فرد سخاوتمندی مثل لی یک شخص شرور باشد. او مایلز مورالز را نیز زیر بال خود گرفت و آن‌ها هر دو در پناهگاه F.E.A.S.T مشغول به کار شدند، تا این که سرانجام دکتر اختاپوس اقدام به رهاسازی Devil's Breath در سطح شهر کرد و عمه می نیز دچار آلودگی و ضعف شد. مرد عنکبوتی با این که موفق به بازیابی آنتی‌سرم شده بود اما نمی‌توانست آن را فقط برای درمان عمه می استفاده کند چرا که با این اقدام او سایر مردم آلوده شده هیچ وقت درمان نمی‌شدند.

می در بستر مرگ خود برای پیتر افشا کرد که از هویت سری او به عنوان مرد عنکبوتی اطلاع دارد. می در آخرین لحظات قبل از مرگش گفت که او و بن به وجود پیتر افتخار می‌کنند.