ویکی Marvel's Spider Man

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

می پارکر

اشتراک‌گذاری

می پارکر

May Parker

می پارکر - Marvel's Spider Man

سن

۶۵ (مرده)

جنسیت

مونث

محل سکونت

پیشه

مدیر عملیاتی F.E.A.S.T

خانواده

پیتر پارکر (برادرزاده)
بن پارکر (همسر، مرده)

صداپیشه

نانسی لیناری

می پارکر (May Parker) که معمولا با نام عمه می شناخته می‌شود، عمه‌ی پیتر پارکر و یک شخصیت جانبی در بازی Marvel's Spider-Man است. او مدیر عملیاتی سازمان غیرانتفاعی F.E.A.S.T بود که زیر نظر مارتین لی اداره می‌شد.

تاریخچه

اوایل

می بعد از مرگ همسرش یعنی بن پارکر به صورت داوطلب در F.E.A.S.T مشغول به فعالیت شد و این موضوع را راهی برای «یافتن نور در تاریکی» تلقی می‌کرد.

Marvel's Spider-Man

عمه می مدت زیادی بود که یکی از کارمندان پناهگاه F.E.A.S.T بود، پناهگاهی که توسط فردی خیرخواه به نام مارتین لی تاسیس شده بود. پیتر بعد از مدتی پی برد که فرد استخدام کننده‌ی عمه می در کمال ناباوری شخصی تبهکار است که فعالیت‌های خود را به نام مستعار مستر نگاتیو پیگیری می‌کند.

با وجود اطلاعاتی که در مورد مارتین لی به بیرون درز کرده بود اما می فعالیت‌های خود را ادامه داد و البته باور این موضوع برایش سخت بود که فرد سخاوتمندی مثل لی یک شخص شرور باشد. او مایلز مورالز را نیز زیر بال خود گرفت و آن‌ها هر دو در پناهگاه F.E.A.S.T مشغول به کار شدند، تا این که سرانجام دکتر اختاپوس اقدام به رهاسازی Devil's Breath در سطح شهر کرد و عمه می نیز دچار آلودگی و ضعف شد. مرد عنکبوتی با این که موفق به بازیابی آنتی‌سرم شده بود اما نمی‌توانست آن را فقط برای درمان عمه می استفاده کند چرا که با این اقدام او سایر مردم آلوده شده هیچ وقت درمان نمی‌شدند.

می در بستر مرگ خود برای پیتر افشا کرد که از هویت سری او به عنوان مرد عنکبوتی اطلاع دارد. می در آخرین لحظات قبل از مرگش گفت که او و بن به وجود پیتر افتخار می‌کنند.

میراث

می در کنار بن به خاک سپرده شد و لوح یادبودی از او در F.E.A.S.T قرار داده شد. پس از مرگ می، خانه‌ی او برای پیتر ماند که پیتر در نهایت به آنجا نقل مکان کرد. این موضوع در واقع مشکل مسکن پیتر را حل کرد در همین دوره که مری جین رابطه‌ی خود را با پیتر از سر گرفته بود، تصمیم گرفت تا با او در آنجا زندگی کند.

چندین سال بعد، بنیادی به نام امیلی-می که ترکیبی از نام می پارکر و نام مادر هری آزبورن یعنی امیلی بود ساخته شد.

صفحات دیگر