بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

الکسی سیتسویچ

اشتراک‌گذاری

الکسی سیتسویچ

Aleksei Sytsevich

الکسی سیتسویچ - Marvel's Spider Man

نام واقعی

راینو/کرگدن

سن

۴۳

عضویت

شش خبیث (قبلا)

پیشه

مجرم حرفه‌ای
مجری راکسون (قبلا)

جنسیت

مذکر

توانایی‌ها

قدرت و مقاومت فرا انسانی
حرارت مفرط
تخریب انفجاری

صداپیشه

فرد تاتاسیور

الکسی سیتسویچ با نام مستعار کرگدن/راینو (Rhino) یک آنتاگونیست در Marvel's Spider-Man و یکی از اعضای شش خبیث است. او همچنین یک آنتاگونیست در اسپین-آف Miles Morales است.

در بازی اول، راینو پس از گذراندن سال‌ها حبس در رافت، توسط دکتر اختاپوس آزاد شد تا به بخشی از گروه ابرشرور او یعنی شش خبیث تبدیل شود. با این حال در اسپین-آف مایلز مورالز، او دوباره در رافت حبس شد تا اینکه یک بار دیگر در حین یک انتقال فرار کرد. او در نهایت به یک مجری برای سازمان راکسون تبدیل شد.

تاریخچه

اوایل

الکسی سیتسویچ در سال ۱۹۷۷ در ایرکوتسک روسیه به دنیا آمد. او که یک اوباش سابق بود، پس از اینکه لباس رزمی آزمایشی کرگدن-گونه را به پوستش پیوند زد، پس از ورود به ایالات متحده، به راینو معروف شد. در مقاطعی راینو با مرد عنکبوتی درگیر شد و این دو تبدیل به دشمنانی شدند که چندین بار با هم جنگیدند که هر کدام به لطف تمایلات مخرب راینو به میزان قابل توجهی خسارت مالی در پی داشت.

Marvel's Spider-Man

الکسی سیتسویچ با پوششی مصنوعی و قدرت فرا انسانی خود تحت عنوان راینو قصد مشهور شدن داشت. دکتر اختاپوس به او قول داد که در این راه به او کمک کند اما در عوض راینو بعد از رهایی یافتن از رافت باید برای نابود کردن نورمن آزبورن برای اختاپوس کار کند.

راینو زمانی که از زندان آزاد شد وظیفه‌ی خرابکاری در مسیرهای حمل و نقل دریایی آسکورپ را بر عهده گرفت. اقدام او با حضور مرد عنکبوتی متوقف شد و اگرچه اسکورپیون برای کمک به او در آن جا حاضر شد، اما هر دو در نهایت توسط اسپایدرمن مغلوب شدند. در واقع راینو و اسکورپین همکاری مناسبی با هم نداشتند و حتی یک درگیری لفظی میان آن‌ها به وجود آمد، به طوری که اسکورپین راینو را یک شکست خورده خطاب کرد و راینو با عصبانیت به سمت او هجوم برد. از این رو مرد عنکبوتی از این فرصت استفاده کرد و آن دو را به درون یک مخزن محموله‌ی دریایی هدایت کرد و به وسیله‌ی تار خود در آن را بست و آن دو را در آن جا حبس کرد.

Miles Morales

راینو بعد از سقوط هلیکوپتور پلیس از محفظه‌ی زندان خود آزاد شد که این اتفاق به طور غیرمستقیم توسط شاگرد اسپایدرمن یعنی مایلز مورالز صورت گرفت. او توسط اسپایدرمن و مایلز در سراسر نیویورک تعقیب شد و برای فرار از آن‌ها به داخل یک مخزن گاز رفت. سرانجام او طی یک مبارزه قادر به غلبه بر اسپایدرمن شد، و مایلز که استاد خود را در این شرایط می‌دید به راینو حمله کرد و در همین حین متوجه قابلیت انفجار ونوم در خود شد. بعد از یک تقابل طولانی، این مرد عنکبوتی جدید موفق شد با قدرت‌های کشف شده خود راینو را ناتوان کند.

مدتی بعد سایمون کریگر و گروه او از راکسون در محل حاضر شدند و ظاهرا راینو را دستگیر کردند. با این حال بعدا مشخص شد که آن‌ها او را به دپارتمان پژوهش خود برده‌اند و راینو را با یک زره قرمز رنگ تجهیز کرده‌اند که قادر به تحمل انفجار ونوم مایلز بود. راینو با دریافت اطلاعاتی از پرولر اقدام به حمله به اسپایدرمن و تینکرر کرد تا با بیهوش کردن‌شان هر دو را به راکسون تحویل دهد.

در مقطعی بعد، اسپایدرمن و تینکرر موفق به فرار شدند و راینو به همراه تعدادی زیادی از اعضای راکسون در مقابل آن‌ها قرار گرفتند. این دو با همکاری یکدیگر زره راینو را از کار انداختند تا قدرت‌های مایلز بتواند روی او اثر کند. زمانی که مایلز در حال تحقیق اطلاعاتی پیرامومن هسته نوفورم بود، راینو سعی داشت فین را یادآوری مرگ برادرش آزار دهد. همین موضوع باعث شد تا فین شمشیر خود را روی سینه او بگذارد و بخواهد که کار او را تمام کند اما پیش از آن، مایلز جلوی این اتفاق را گرفت. پس از این ماجرا مشخص نشد که چه اتفاقی برای راینو رقم خورده است اما احتمالا او دستیگر شده و دوباره به رافت بازگردانده شده است.

صفحات دیگر