ویکی سایبرپانک

جانی سیلورهند

اشتراک‌گذاری

جانی سیلورهند

Johnny Silverhand

جانی سیلورهند - سایبرپانک

سن

۳۲ (در 2020)
۸۸ (در 2077)

تاریخ تولد

۱۶ نوامبر ۱۹۸۸

خاستگاه

نایت سیتی

جنسیت

مذکر

وابسته به

سامورایی

نقش

راکربوی

صداگذار

کیانا ریوز
دنیس لیکزن (وکالیست)

نمایش در

Cyberpunk 2013
Cyberpunk 2020
Cyberpunk 2077

جانی سیلورهند (Johnny Silverhand) یک شخصیت محوری در مجموعه سایبرپانک است. او یک راکربوی با نفوذ و خواننده اصلی باند سامورایی قبل از تجزیه شدن در سال ۲۰۰۸ بوده است.

نگاه کلی

جانی سیلورهند پسر رابرت جان لیندر، هنرمندی بسیار مشهور و پر نفوذ در آمریکا است. جانی یک کهنه سرباز سابق ارتش آمریکا که جنبش راکربوی را به چیزی که امروز شناخته می‌شود تبدیل کرد. وی خواننده اصلی گروه سامورایی و یکی از برجسته‌ترین چهره‌هایی بود که علیه دولت فاسد آمریکا و شرکت‌های بزرگ جنگید. بیشتر خشم جانی معطوف به شرکت آراساکا بود، چرا که آن‌ها معشوقه او را ربوده و منجر به مرگ احتمالی او شده بودند.. او فردی کاریزماتیک و جذاب است، با این حال او همچنین غیر منطقی بی‌فکر و اغلب او را یک تروریست توصیف می‌کنند.

جانی فردی کج خلق است که این موضوع بیشتر ناشی از سابقه‌ی او در درگیری آمریکای مرکزی است. فداکاری و جاه طلبی‌های او باعث ادامه کار او شده است، با این حال او در کل به افراد اطرافش خیلی اهمیت نمی‌دهد و از آن‌ها برای تحقق اهدافش استفاده می‌کند.

در 2077 ، جانی مانند همیشه بلند پرواز است. او هدف خاصی را دنبال می‌کند و می‌خواهد که آن را به سرانجام برساند. او برای رسیدن به این هدف قصد دارد از وی استفاده کند، و این به تصمیم وی بستگی دارد که به جانی اعتماد کند یا نه.