بسته ریشه (The Root Pack)

The Root Pack اولین غول هایی هستند که در بازی Cuphead حضور دارند. همان طور که از اسم آن نیز مشخص است آن‌ها سه غول دارای ریشه و از دسته صیفی‌جات هستند. آن‌ها از غول‌های آسان بازی محسوب می‌شوند که در جزیره اول اینکول (Inkwell) و در مرحله Botanic Panic قرار دارند.

حالت ۱: Moe-Tato

حالت اول با بیرون آمدن Moe-Tato از زمین آغاز می‌شود و او سعی می‌کند با گوله‌های خاکی پی‌در‌پی به بازیکن ضربه بزند. سرعت حمله‌های او نیز افزایش می‌یابد اما در کل او آسان‌ترین بخش این مبارزه است.

حالت ۲: Weepy

بعد از شکست Moe-Tato نوبت به پیازی بزرگ به نام ویپی می‌رسد که شروع به گریه کردن می‌کند و اشک‌های او از سمت بالا در محیط سرازیر می‌شود و بازیکن باید با چپ و راست رفتن از آن‌ها دوری کند. برخی از قطره‌های صورتی رنگ و قابل دفع هستند.

حالت ۳:

Psycarrot آخرین حالت The Root Pack است که در پیش‌زمینه‌ محیط قرار می‌گیرد و به دو صورت نوع حمله می‌کند. یکی از حملات او اظهار کردن هویج‌هایی به سمت بازیکن است که می‌توان آن‌ها را با شلیک نابود کرد. و دوم لیزرهایی است که از چشم سوم او شلیک می‌شوند. این لیزرها هر بار، ۳ دفعه به بازیکن شلیک می‌شود.

دانستنی ها

  • قسمت اول نام Moe-Tato از بازیگر طنز آمریکایی به نام Moe Howard گرفته شده است که او را با فیلم‌هایش در دهه‌ی ۱۹۳۰ و چند دهه بعد از آن می‌شناسند. Moe Howard نیز مانند Moe-Tato عضو یک گروه سه نفره به نام Three Stooges بود.
  • معنی نام Weepy مرتبط به ویژگی پیاز در درآوردن اشک هنگام پوست کندن آن است. او در حالت آسان بازی پدیدار نمی‌شود.
  • وجود سه چشم برای Psycarrot احتمالا به تاثیر هویچ بر بینایی دارد.