ویکی Assassin’s Creed

آبسترگو انترتیمنت (Abstergo Entertainment)

اشتراک‌گذاری

سرگرمی‌های آبسترگو

Abstergo Entertainment

آبسترگو انترتیمنت (Abstergo Entertainment) - Assassin’s Creed

بنیان‌گذار

گروه‌های مرتبط

سال تاسیس

۲۰۱۰

آبسترگو انترتیمنت (Abstergo Entertainment) یک شرکت تابعه صنایع آبسترگو است که وظیفه تولید محصولات مصرفی چندرسانه‌ای را دارد.

محصول اصلی آن یک کنسول بازی بر اساس آنیموس است که با نام آنیموس اومگا شناخته می‌شود و در مقیاس جهانی به فروش رسیده است. این موضوع کمپانی را قادر کرده تا به وسیله خاطرات ژنتیکی از پیش بسته‌بندی شده، در بین عموم مردم نفوذ پیدا کند.

تاریخچه

این کمپانی پیش از این که به آبسترگو انترتیمنت تبدیل شود یک توسعه دهنده نرم افزار در دهه ۱۹۹۰ بود. در سال ۲۰۱۰ با محور تولید فیلم، بازی‌های ویدیویی و... بر اساس خاطرات ژنتیکی بنیان‌گذاری شد. بازی‌های آن با همکاری یوبیسافت به انتشار می‌رسید. اولین انتشار اصلی یک بازی با عنوان Liberation در سال ۲۰۱۲ بود که داستان یک اساسین به نام اولین دو گرنپری را در بر داشت.

از سال ۲۰۱۳ دفاتر آبسترگو انترتیمنت در مونترال روی پروژه نمونه ۱۷ تمرکز کردند که شامل خاطرات ژنتیکی برداشت شده از DNA دزموند مایلز بود، که زمینه‌ای برای محصولات آینده بود. دو پروژه تاکنون از این خاطرات نشات گرفته‌اند که یکی بازی Pirates of Nightmares و دیگری فیلمی با عنوان Devils of the Caribbean هستند، که هر دوی آن‌ها روی جد دزموند یعنی ادوارد کنوی متمرکزند. در رویه‌ای مشابه آن‌ها همچنین به بررسی خاطرات ژنتیکی به دست آمده از دیگر اساسین‌های سراسر تاریخ می‌پرداختند.

به دلیل وابستگی کمپانی به تمپلارها، هر گونه محصولی که شامل تمپلارها یا اساسین‌ها، جنگ میان آن‌ها، یا هر نشانه‌ای از راز تمدن اول بود به شدت سانسور یا حتی دستکاری می‌شد. در مواردی تمپلارها گروهی خیراندیش نشان داده می‌شد که علیه اساسین‌های مخرب در حال مبارزه هستند. اما با وجود چنین اهدافی، برنامه ریزی‌های انجام شده توسط گروهی از هکرهای اپوزیسیون به نام Erudito Collective نقش بر آب می‌شد و تاریخچه‌های جعلی که در محصولات آبسترگو بود نمایان می‌شد.

این کمپانی امید دارد که در آینده مکان‌ها را برای نمونه گیری راه‌اندازی کند تا اشخاص حقیقی بتوانند نمونه‌های کدهای ژنتیکی خود را در اختیار سیستم آبسترگو بگذارند و سناریوهای موجود در DNA کشف شوند. این خاطرات ژنتیکی توسط تحلیلگرهایی مورد پژوهش قرار می‌گیرند و اگر گزینه مناسبی یافت شد، برای تولید روی آن‌ها سرمایه‌گذاری می‌شود.

محصولات

  • Liberation - بازی ویدیویی
  • Animi Avatars (مرحله سوم) - بازی ویدیویی
  • Pirates of Nightmares - بازی ویدیویی
  • Devils of the Caribbean - فیلم
  • Helix - سرویس رایانش ابری