بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

ادوارد کنوی

اشتراک‌گذاری

ادوارد کنوی

Edward Kenway

ادوارد کنوی - Assassin’s Creed

تولد

۱۰ مارچ ۱۶۹۳
سوانزی، ولز، انگلستان

مرگ

۳ دسامبر ۱۷۳۵ (۴۲ سال)
لندن، انگلستان، بریتانیای بزرگ

نژاد

انسان

وابسته به

خدمه کشتی Empror
خدمه کشتی  Sea Dog's Bite
جمهوری دزدان دریایی
خدمه کشتی جکدو
تمپلارها(مدتی کوتاه)
- رایش هند غربی
اساسین‌ها
- انجمن برادری هند غربی
- انجمن برادری بریتانیا

صداگذار

مت رایان

ادوارد جیمز کنوی (Edward James Kenway) یک دزد دریایی بریتانیایی متولد ولز بود. او عضوی از انجمن برادری اساسین‌های بریتانیا و هند غربی بود.

پدر و مادر او کشاورزانی فروتن بودند و ادوارد همیشه به دنبال کسب ثروت و شهرت بود. او در اوایل زندگی خود در نیروی دریایی سلطنتی مشغول به کار شد و پس از آن در هند غربی مستقر شد. با این حال پایان غیرمنتظره جنگ جانشینی اسپانیا در کنار وعده‌ی طلا و شهرت، ادوارد را اغوا کرد تا به یک دزد دریایی تبدیل شود. در همین مقطع او برای اولین بار با فرقه‌های تمپلار و اساسین روبرو شد و درگیر مبارزه‌ی بین آن‌ها شد.

طی سال‌های بعدی ادوارد یک درگیری درونی داشت که این درگیری بین تمایل خودش نسبت به ثروت و شهرت - از طریق یافتن رصدخانه - و وظیفه‌اش نسبت به دوستانش بود. او بعد از آن که تقریبا تمام دوستان نزدیکش را از دست داد، متوجه حماقت خود شد. او به فرقه اساسین پیوست و شروع شکار تمپلارها در منطقه کرد و رصدخانه را نیز به اساسین‌ها سپرد.

او بعد از یک دهه حضور در هند غربی به بریتانیا بازگشت و یک غذرخواهی را از رابرت والپول دریافت کرد. مدت کوتاهی پس از آن او یک ملک را در لندن دریافت کرد و با تسا استیونسون-اوکلی ازدواج کرد، و این دو پسری به نام هیثم را به دنیا آوردند. ادوارد خیلی زود به انجمن برادری اساسین‌های بریتانیا پیوست و تا مقام استاد اساسین پیش رفت، و سرانجام به رهبر این انجمن تبدیل شد. او در ادامه‌ی فعالیت‌های خود به عنوان یک اساسین، به تحقیق در مورد تمدن اول پرداخت و تحقیقات خود را در یک دفتر وقایع ثبت کرد. ادوارد در سال ۱۷۳۵ توسط مزدورانی در استخدام رجینالد برچ، یک استاد بزرگ تمپلار کشته شد. پسر او هیثم بعدها به پدر رادون‌هاگه‌دون تبدیل شد و این خط خونی ادامه پیدا کرد تا به ویلیام مایلز و پسرش دزموند رسید.

در سال ۲۰۱۳، شرکت آبسترگو انترتیمنت به یک تحلیلگر ماموریت داد تا خاطرات ژنتیکی ادوارد را کاوش کند تا با جمع‌آوری این اطلاعات زمینه‌ی ساخت یک بازی ویدیویی به نام Pirates of Nightmares فراهم شود.

صفحات دیگر