بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

رابین باکلی

اشتراک‌گذاری

رابین باکلی

Robin Buckley

رابین باکلی - استرنجر تینگز

تولد

مارس ۱۹۶۸

سن

۱۷ (فصل ۳)
۱۸ (فصل ۴)

سکونت

هاوکینز، ایندیانا

وابسته به

پیشه

دانش‌آموز دبیرستان هاوکینز
کارمند ویدیو فمیلی
کارمند اسکوپس آهوی (قبلا)

جنسیت

مونث

بازیگر

مایا هاک

رابین باکلی (Robin Buckley) یکی از شخصیت‌های اصلی فصل سوم سریال Stranger Things است. او در فروشگاه اسکوپس آهوی واقع در مرکز خرید استارکورت کار می‌کرد و در تابستان سال ۱۹۸۵ هم‌کلاسی سابق او یعنی استیو هرینگتون نیز در آنجا مشغول کار بود.

زمانی که رابین متوجه شد که داستین هندرسون یک پیام رادیویی مخفی روسی را رهگیری کرده است، او به داستین و استیو در ترجمه کردن این پیام کمک کرد و کشف کرد که روس‌ها در هاوکینز نفوذ پیدا کردند و در زیر این مرکز خرید مشغول آزمایشاتی هستند. این سه با اضافه شدن اریکا سینکلر به آن‌ها به تدریج شروع به کشف فعالیت‌های فرا طبیعی روس‌ها کردند که شامل استفاده از یک کلید برای باز کردن یک دروازه بود. رابین همچنین بعدا به دوستان داستین در نبرد با مایند فلایر کمک کرد تا این که در نهایت دروازه توسط جویس بایرز بسته شد. سه ماه بعد رابین و استیو همچنین همکار بودند و شغل جدیدی را در یک سرویس اجاره فیلم خانگی به نام «فمیلی ویدیو» به دست آوردند.

در بهار سال ۱۹۸۶، پس از آن که یک نیروی پلید جدید باعث انجام قتل‌هایی در هاوکینز کرد، رابین به همراه استیو، نانسی و داستین شروع تحقیق در این باره کردند و نقشه‌هایی را برای مقابله با آن ترتیب دادند.

صفحات دیگر