بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

میا وینترز

اشتراک‌گذاری

میا وینترز

Mia Winters

میا وینترز - رزیدنت ایول

تاریخ تولد

۲۵ آگوست ۱۹۸۵

ملیت

آمریکایی

پیشه

نمایش‌ها

Resident Evil Village

میا وینترز (Mia Winters) از کارکنان سابق The Connections بود که به طور مخفیانه برای تولد اولین (Eveline) فعالیت می‌کرد.

او برای پوشش دادن فعالیت‌های خود و مخفی نگه داشتن کارش از ایتن، تحت عنوان پرستار بچه فعالیت می‌کرد. بعد از مرگ ظاهری او در سال ۲۰۱۴، او توسط خانواده‌ی بیکر پیدا شد. او مدت‌ها در ملک این خانواده تحت نگهداری بود تا این که موقعیتش در اواسط سال ۲۰۱۷ کشف شد.

بعد از مرگ اولین، میا و ایتن صاحب دختری به نام رزماری شدند. با این حال چند ماه بعد میا توسط مادر میراندا و فرقه‌اش اسیر شد و مورد آزمایشاتی قرار گرفت. هدف نهایی میراندا احیا کردن دختر خودش در قالب رز بود.

بیوگرافی

میا در سال ۲۰۱۰ به پژوهشگر سازمان کانکشنز تبدیل شد که سازمانی مجرمانه و جهانی در زمینه‌ی تولید سلاح‌های بیولوژیکی برای بازار سیاه بود. میا در سال ۲۰۱۱ با ایتن وینترز آشنا شد و هر دوی آن‌ها در تگزاس ساکن شدند.

چند سال بعد از آشنایی با ایتن در سال ۲۰۱۴، میا ماموریت گرفت تا اولین سلاح بیولوژیکی E-Type که تحت نام اولین شناخته می‌شد را به جایی منتقل کند. او در کنار مامور دیگری به نام آلن، به وسیله‌ی یک کشتی اقدام به انتقال محموله‌ی مورد نظر به آمریکای مرکزی کردند، اما با از دست رفتن کنترل اولین، کشتی مورد حمله‌ی او قرار گرفت و همه‌ی خدمه آلوده و تبدیل به Molded شدند.

چند روز بعد کشتی ویرانه در رودخانه‌ی دالوی لوئیزیانا کشف شد. جک بیکر در میانه خرابه‌ها میا و اولین را پیدا کرد و به خانه‌ی خود برد. میا سعی کرد طی نامه‌ای خطرناک بودن اولین را به خانواده بیکر اطلاع دهد اما پیش از این که بتواند آن را نامه را تمام کند از حال رفت. به این ترتیب اولین قادر به آلوده کردن خانواده‌ی بیکر شد.

طی سال‌های بعدی اولین با آلوده کردن میا قادر به کنترل اعمال او شد. همین موضوع باعث شد تا میا در کشتار گروه Sewer Gators نیز سهیم باشد.

حادثه دالوی

در ماه جولای سال ۲۰۱۷، میا تحت نفوذ اولین ایمیلی را برای ایتن فرستاد تا او را به بهانه‌ی نجات دادن به مرتع بیکر بکشاند. به این ترتیب ایتن خود را به این مکان رساند و میا را نیز پیدا کرد، اما او که همه جا بی‌خبر بود پس مدت کوتاهی توسط میا مورد حمله‌ی وحشتناکی قرار گرفت و یکی از دستانش به وسیله‌ی یک اره برقی توسط میا قطع شد. با این حال ایتن موفق شد بر او غلبه کند اما کمی بعد توسط جک بیکر بی‌هوش شد.

بعد از اسیر شدن ایتن، میا در مقطعی سعی کرد فیلمی برای ایتن ضبط کند و در آن توضیح دهد که آن هیولا خودش نبوده است. او همچنین در هنگام ضبط این ویدیو توسط مارگاریت دوباره اسیر شد.

در نقطه‌ای که میا در اسارت لوکاس بیکر قرار داشت، ایتن موفق شد با فراری دادن لوکاس خود را به محل اسارت میا و زویی برساند. ایتن که موفق شده بود اجزای مربوط به یک سرم را پیدا کند، این اجزا را در اختیار زویی قرار داد که او نیز به وسیله‌ی آن دو سرم برای رفع آلودگی میا و خودش تهیه کرد. با این حال یکی از سرم‌ها با اجبار صرف از بین بردن جک بیکر شد و زویی نتوانست برای فرار به ایتن و میا ملحق شود.

در هنگام فرار با یک قایق، میا و ایتن توسط اولین مورد حمله قرار گرفتند و ایتن در یک کشتی به اسارت گرفته شد. پس آن میا تلاش کرد تا ایتن را نجات دهد، او در این مسیر با تماشای ویدیویی خاطرات از دست رفته‌اش را دوباره بازیابی کرد و این موضوع او را برای نجات ایتن مصمم‌تر کرد.

میا از طریق یک دوربین امنیتی جایگاه ایتن را شناسایی کرد و موفق به نجات او شد. میا با عجله نمونه‌هایی از بافت اولین را به ایتن داد و امیدوار بود که این نمونه برای تولید سمی به منظور از بین بردن اولین به کار آید. میا از ایتن خواست که هر چه سریع‌تر و پیش از این که او دوباره به کنترل اولین درآید، محل را ترک کند.

در نهایت بعد از این که اولین توسط ایتن از بین رفت، ماموران بلو آمبرلا اقدام به نجات میا کردند. او با خوشحالی به ایتن ملحق شد و هر دو به وسیله‌ی هلیکوپتری از این منطقه خارج شدند.

میراندا و حادثه روستا

۳ سال و ۲ ماه پس از حادثه بیکر، میا و ایتن با خوشبختی ازدواج کردند و میا یک دختر به رزماری را به دنیا آورد. تا شش ماه بعدی آن‌ها یک خانواده خوشبخت بودند اما در این مدت میا رازی را از همسرش پنهان کرده بود و برای آن احساس گناه می‌کرد. او به این خاطر این راز را بروز نمی‌داد چون نمی‌خواست خانواده‌اش یا ایتن را از دست بدهد.

در تاریخ ۲ فوریه ۲۰۲۱، آن‌ها تولد شش ماهگی رز را جشن گرفتند. وقتی به طور تصادفی بحث حادثه دالوی مطرح شد، آن‌ها تا حدی با یکدیگر بحث و جدل داشتند. اندکی پس از آن میا ربوده شد و مورد آزمایش‌های متعددی توسط همکار سابق خود یعنی میراندا قرار گرفت، کسی که قصد داشت از رز به عنوان وسیله‌ای برای احیای دختر فقید خودش استفاده کند. میراندا، میا را در آزمایشگاه خود حبس کرد و خودش را به میا مبدل کرد تا از این طریق رز را برباید.

در تاریخ ۱۰ فوریه ۲۰۲۱، کریس که برای نجات رز و نابودی میراندا ماموریت داشت، میا را پیدا کرد و نجات داد. کریس در ابتدا تردید داشت که شاید او میراندا باشد، اما همکارش به او اطمینان داد که میراندا در محل برگزاری مراسم آیینی است. میا با عصبانیت از کریس پرسید که همسر و دخترش کجا هستند و کریس در جواب به او گفت که ایتن در رویارویی با میراندا جان خود را از دست داده است اما همچنان فرصت برای نجات رز وجود دارد. میا کشته شدن ایتن را انکار کرد و رازی که سال‌ها در سینه نگه داشته بود را به کریس گفت؛ ایتن در واقع پس از اولین رویارویی با جک بیکر در اتاق زیر شیروانی کشته شده بود و تنها چیزی که او را زنده نگه داشته بود مولد بود.

مدتی بعد کریس در حالی که رز را در دست داشت به سوی او بازگشت و میا از سلامتی دخترش خوشحال شد. وقتی کریس به آن‌ها دستور داد که بالا بروند، میا متوجه فقدان ایتن شد. کریس برای او توضیح داد که ایتن برای انفجار N2 باقی مانده تا از نابودی مگامایسیت اطمینان پیدا کند. میا حیرت‌زده متوجه شد که همسرش خود را فدا کرده تا آن‌ها بتوانند فرار کنند.

سال‌ها بعد او دخترش را بزرگ کرد تا رز تبدیل به یک زن بالغ و قوی شد و کریس نیز به عنوان مربی‌اش توانایی‌های جدید او را کنترل می‌کرد.

صفحات دیگر