بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

کانکشنز

اشتراک‌گذاری
کانکشنز
جعبه‌ای جاوی اندام بدن نوع-دی، ساخته‌ی کانکشنز

The Connections (کانکشنز) یک سندیکایی جنایی است که توسط براندون بیلی بنیان شده و در زمینه‌ی پژوهش‌های بیو-شیمیایی، پولشویی، قتل، و قاچاق سلاح و مواد مخدر فعال است. میا وینترز یکی از کارمندان این شرکت بود.

تاریخچه

رویارویی با میراندا

در مقطعی این سازمان با دانشمندی به نام میراندا که کاشف ریشه قارچ بود آشنا شد و به او در آزمایشاتش برای احیا کردن دخترش ایوا کمک کرد. میراندا نیز پس از پیوستن به تیم تحقیقاتی کانکشنز مقداری از DNA ایوا و مولد را در اختیار آن‌ها گذاشت تا این سازمان با استفاده از مولد یک بیو-سلاح جدید بسازد.

حادثه خانه بیکر

شرکت کانکشنز در سال ۲۰۰۰ برای تولید سلاح جدید خود با گروه H.C.F همکاری کرد. آن‌ها روی پروژه‌ای کار می‌کردند که امکان کنترل ذهن فرد مبتلا به قارچ را فراهم می‌کرد.

هدف از تولید این سلاح، استفاده از قدرت ذهنی به عنوان یک عامل هجومی بود. به این ترتیب این شرکت می‌توانست کودکان مورد آزمایش خود را با DNA دستکاری شده به فروش برساند و خریداران از قدرت این کودکان بهره ببرند، بدون آن که خسارت‌های جانبی سلاح‌های بیو-زیستی سنتی به بار آید. از دید این شرکت، چنین سلاح‌هایی علاوه بر منسوخ کردن سلاح‌های بیو-زیستی سنتی، حتی می‌توانست جایگزین سلاح‌های دیگر مثل بمب، موشک، شیمیایی، هسته‌ای و ... نیز بشود.

در سال ۲۰۱۴ با ساخت اولین نمونه از کودک نوع E (به اختصار E-001 یا اولین)، شرکت‌های تولیدکننده B.O.W و حتی اسلحه‌سازان سنتی به دلیل احتمال تغییر جهت تقاضا در بازار نگران شدند. به این همین سبب، کانکشنز مجبور شد تا اِولین را مخفیانه از مقر خود به محل دیگری انتقال دهد. آن‌ها این کار را از طریق یک کشتی حمل گاز مایع انجام دادند که از طریق رودخانه می‌سی‌سی‌پی گذر می‌کرد. کانکشنز از دو کارمندش یعنی میا وینترز و آلن داگلاس به عنوان پدر و مادر صوری این کودک استفاده کرد تا این انتقال جنبه‌ی عادی‌تری بگیرد. به هر شکل کشتی در لوئیزیانا گرفتار طوفان شد و سپس سرکشی اولین شروع شد و تلاش میا و داگلاس برای جلوگیری از قدرت مخرب آن بی‌فایده بود. در نتیجه کشتی سرانجام منهدم و به گل نشست. میا و اولین که زنده مانده بودند توسط خانواده بیکر تحت مراقبت قرار گرفتند. گرچه اولین از قدرت خود برای کنترل ذهن و فروپاشی خانواده بیکر استفاده کرد، اما کانکشنز به طور مخفیانه تصمیم گرفت تا اجازه‌ی این کار را به اولین بدهد. این شرکت در یک معدن نمک در نزدیکی عمارت بیکرها، تاسیسات آزمایشگاه خودش را برپا کرد و از راه دور با کمک لوکاس بیکر فعالیت اولین را دنبال می‌کرد.

ربودن رز وینترز

کانکشنز بعدها مادر میراندا را از وجود رز وینترز آگاه کرد.

اعضا

صفحات دیگر