بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

مولد

اشتراک‌گذاری
مولد
مولد در زیرزمین خانه‌ی بیکرها

کپک قارچی یا مولد (Mold) نوعی ابر-ارگانسیم قارچی است که در اوایل دهه ۱۹۰۰ توسط میراندا در روستایی واقع در اروپای شرقی کشف شد در دهه‌ی ۱۹۹۰ به عنوان بخشی از پژوهش‌های The Connections روی موضوع سلاح‌های بیو ارگانیک توسعه یافت. هدف از ایجاد مولد، کنترل ذهن به واسطه‌ی مهدنسی-ژنیتیکی بود.

تاریخچه

این کپک برای اولین بار توسط میراندا در دهکده‌ای کوهستانی واقع در اروپای شرقی کشف شد و او سعی کرد از آن برای یافتن راهی به منظور احیای دختر فقیدش استفاده کند. او پس از تماس با مولد جهش پیدا کرد آزمایش‌های خود را روی آن شروع کرد. او سرانجام نمونه‌ای از مولد را در اختیار کانکشنز گذاشت تا این سازمان بتواند یک سلاح بیو ارگانیک را در یک پروژه مشترک با H.C.F در سال ۲۰۰۰ توسعه دهد. این پروژه به عنوان یک بیو-سلاح موفق بود چرا که از طریق کنترل ذهن می‌توانست دشمنان را به متحدان تبدیل کند و هزینه‌های پناه دادن به اسیران جنگی و حتی نبردها را از بین ببرد.

فرآوری و نتایج

طی چند سال پنج خط تولید از بیو-سلاح‌های انسانی ایجاد شد که هرکدام بهتر از قبلی قادر به کنترل مولد و آمیخته شدن در جامعه بودند. به هرکدام از آن‌ها یک کد مستعار داده شد. نمونه اولیه نوع-E با کد E-001 یا اِولین شناخته می‌شد. ویژگی حیرت انگیز اولین امکان نفوذ عمیق به بدن و ذهن افراد میزبان مولد بود.

افراد بلافاصله پس از آلودگی تصاویری از اولین را مشاهده می‌کردند، حتی اگر او در آنجا حضور نداشت. افراد آلوده همچنین حالتی اسکیزوفرنیک را نشان دادند که در آن صدای اولین را می‌شنیدند. این شوک روانشناختی به شکستن موانع طبیعی ذهن کمک می‌کرد و راه را برای شستشوی مغزی توسط اولین باز می‌کرد.

صفحات دیگر