رزیدنت ایول

Molded

اشتراک‌گذاری

مولدد

Molded

Molded رزیدنت ایول

بر پایه

مولد، زیست‌توده‌ی انسانی

تاریخ ایجاد

حدود ۲۰۱۴

ایجاد شده از طریق

مولد

هدف

سلاح بیولوژیکی آزمایشی
تولید تصادفی

کپک‌زده یا مولدد (Molded) دشمنان حاضر در Resident Evil 7: Biohazard هستند.

تاریخچه

این موجودات کلونی‌هایی سیار از مولد (Mold) هستند. مولد نوعی قارچ تولید شده توسط E-001 و احتمالا دیگر سلاح‌های بیولوژی E-Type است.

بیولوژی

آن‌ها اجساد بازسازی شده نیستند، بلکه هر جسدی که توسط ماده‌ی Mold تعذیه می‌شود باعث می‌شود تا سوخت لازم برای ساخت رشته‌های Molded فراهم شود. همچنین اگر مقادیر زیادی از این ماده در محیطی وجود داشته باشد، همین برای تولید یک Molded کافی است. آن‌ها هیولاهای بی‌رحمی هستند که تنها به سازنده‌ی E-Type خود خدمت و از او محافظت می‌کنند.

Molded موجوداتی شبیه به انسان و با قدی بلند هستند که بدن جهش یافته‌ی آن‌ها بسیار منعطف است و با قارچ‌های سیاه رنگ پوشانده شده است. در زیر گوشت آن‌ها اگرچه خیلی ناملموس اما همچنان ساختار استخوانی و اندام‌های قرمز رنگ دیده می‌شود. دهان بزرگی شامل دندان‌های میخی-شکل روی سر آن‌ها قابل مشاهده است که تقریبا بیشتر سر آن‌ها را در بر گرفته است. آن‌ها همچنین دارای پنجه‌های در دو دست‌شان هستند که می‌توانند از اطریق آن طعمه‌ی خود را برش دهد و حتی آن‌ها را آلوده کند.

موجودات Molded تا اندازه‌ای دارای هوش هستند. اگرچه آن‌ها قادر به ارتبط کلامی و نوشتاری نیستند، اما آن‌ها قادرند موجودات غیر-هم‌نوع خود را حس و ردیابی کنند و حتی در شکل گروهی فعالیت کنند. آن‌ها همچنین از طریق دریچه‌ها و مجرای تنگ خود را عبور دهند و موانع را دور بزنند. همین طور آن‌ها در محیط‌هایی که مواد molded زیادی در آن وجود دارد، برای شکار طعمه استتار می‌کنند.