بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

T-00

اشتراک‌گذاری

تی-۰۰

T-00

T-00 - رزیدنت ایول

بر اساس

T-103

تاریخ خلق

۱۹۹۸

ساخته شده از طریق

کلون کردن و آزمایش

T-00 که با عنوان مستر ایکس نیز شناخته می‌شود، یک تایرنت T-103 بود که در سال ۱۹۹۸ و در هنگام حادثه‌ی تخریب راکون سیتی به این شهر فرستاده شد.

او یکی از شش فرد از مجموعه‌ی T-103 بود که به این شهر منتقل شد و دستور داشت تا یک نمونه‌ی ویروس جی را از شری برکین بازیابی کند و سایر افسران پلیس بازمانده را از بین ببرد. به این ترتیب او قصد شکار لیان اس. کندی و همین طور کلر ردفید را داشت که از شری برکین مراقب می‌کرد.

بیوگرافی

آماده‌سازی ماموریت

به دنبال سقوط (UBCS)، تصویب شد، و تمام مواد و کارکنانی که هنوز در شهر بودند تحت فرمان کلنل سرگئی ولادیمیر قرار گرفتند. زمانی که مشخص شد نیروی دلتا به تسهیلات آمبرلا نفوذ کرده است، کلنل ولادیمیر یک هلیکوپر اس‌اچ-۶۰ سیهاوک را برای گسترش سلاح‌های ارگانیک بیولوژیکی آماده‌سازی کرد.

حادثه تخریب راکون سیتی

T-00 به وسیله‌ی هلیکوپتر در نزدیکی ایستگاه پلیس راکون سیتی سقوط کرد. دستورات او ابتدا از بین بردن تمام بازماندگان پلیس و سپس یافتن ویروس-جی بود. او با جستجوی ایستگاه پلیس اقدام به کشتن بن برتولوچی کرد و چند مرتبه با لیان اس. کندی و کلر ردفیلد تقابل داشت. او در نهایت وقتی در کمین کلر و شری برکین بود در یک آسانسور توسط دکتر ویلیام برکین که جهش یافته بود به شدت مجروح شد.

بعد از این رویارویی زنده ماندن مستر ایکس نامشخص باقی ماند. با این حال یک T-103 مشابه با او در فاضلاب زیر ایستگاه با ایدا و سپس با کندی رویارو شد. این هیولا بعد از یک جهش فوق‌العاده، بر روی یک بالابر محموله با لیان کندی نبرد کرد و با کمک ایدا وانگ به وسیله‌ی یک موشک ضد-تانک تخریب شد.

دانستنی‌ها

  • T-00 در طول سال‌ها چند نام مستعار داشته است. در رمان Resident Evil 2 کلر آن را «مستر ایکس» و «دکتر اویل» خطاب می‌کند. عنوان «مستر ایکس» همچنین در موارد تجاری Resident Evil 2 از جمله اکشن فیگورها و کمیک بوک‌ها مورد استفاده قرار گرفته است.
  • در بازی اصلی Resident Evil 2، زمانی که T-00 می‌نشست، بازیکن در فرصت‌هایی قادر بود با بررسی کردن بدن او مهماتی را بردارد. این موضوع تنها در بخش داستانی شدنی بود.
  • در ریمیک ۲۰۱۹، در واقع دو T-00 در بازی وجود دارد. یکی از آن‌ها توسط ویلیام برکین کشته می‌شود و دیگری به دست لیان.
  • در میزان سختی بازی روی hardcore دو شلیک موشک ضد-تانک برای از پای درآوردن سوپر تایرنت لازم است.

تصاویر

T-00
T-00
T-00
صفحات دیگر