بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

لوکاس بیکر

اشتراک‌گذاری

لوکاس بیکر

Lucas Baker

لوکاس بیکر رزیدنت ایول

تاریخ تولد

۱۹۹۲

تاریخ مرگ

۲۰ جولای ۲۰۱۷ (۲۵ سال)

ملیت

آمریکایی

پیشه

  • پژوهشگر آزمایشگاه کانکشنز در دالوی (۲۰۱۵)
  • پژوهشگر ارشد (۲۰۱۷)

اولین نمایش

Resident Evil 7: Biohazard

لوکاس بیکر (Lucas Baker) یکی از ساکنان مرتع بیکر واقع در دالوی لوئیزیانا بود. او پسر جک و مارگاریت بیکر، برادر بزرگ زویی بیکر، و برادرزاده‌ی جو بیکر بود.

بیوگرافی

پیش از آلودگی

لوکاس بیکر اساسا فردی شرور بود اما با این وجود او چندین اختراع داشته که برای آن‌ها جایزه نیز دریافت کرده است؛ این جوایز در اتاق او قابل مشاهده است. او همچنین در مقطعی برای رفتن به بیمارستان و اسکن کردن سرش یک جورچین از مادرش هدیه گرفت.

احتمالا او از لحاظ روانی فردی ناپایدار است. او زمانی یکی از بچه‌های قلدر دوران کودکی خود به نام الیور را در اتاق زیر شیروانی به دام انداخت و او را در آنجا رها کرد تا از تشنگی و گرسنگی بمیرد.

او و خواهرش تا سال ۲۰۱۴ در خانه‌ی والدین خود زندگی می‌کردند. رفتار ضد-اجتماعی لوکاس باعث می‌شد تا او اغلب با خانواده‌ی خود جر و بحث داشته باشد. یک روز پس از وقوع یک طوفان تند، لوکاس در بیرون از خانه یک کشتی ویرانه را پیدا کرد. او این موضوع را به اطلاع پدرش جک رساند و آن‌ها با جستجوی کشتی یک بازمانده به نام میا وینترز و بعدا دختربچه‌ای به نام اِولین را پیدا کردند که آن‌ها را به خانه‌ی خود آوردند.

شیوع آلودگی و رابطه با the Connections

با ورود اِولین به مرتع بیکر، این دختربچه که یک سلاح بیولوژیکی بود اقدام به آلودگی اعضای خانواده کرد و کنترل ذهن آن‌ها را به دست گرفت. لوکاس همانند پدر و مادرش بدنش قابلیت‌های بازسازی پیدا کرد و حتی زمانی که جک اقدام به قطع کردن دست او کرد، یک دست جایگزین به جای آن رشد کرد.

مدتی بعد لوکاس با ماموران the Connections دیدار کرد. این افراد سرمی را در اختیار او قرار دادند تا او از کنترل اولین خارج شود. لوکاس با پیشنهاد آن‌ها به پژوهشگر این سازمان تبدیل شد اما طولی نکشید تا به پژوهشگران سازمان خیانت کرد و آن‌ها را با زندانی کردن در اتاقی و به وسیله‌ی موجودات Molded به کام مرگ فرستاد.

لوکاس همچنین در کشتار اعضای گروه Sewer Gators که برای تحقیقات به مرتع بیکر آمده بودند نقش داشت و طی دو بازی و پازلی که طراحی کرده بود آن‌ها را به قتل رساند.

با آمدن ایتن وینترز به مرتع بیکر، لوکاس و سایر اعضای خانواده با او تقابل‌هایی داشتند. لوکاس سعی داشت با تله‌های خود ایتن را نیز همانند سایر قربانی‌ها بکشد اما ایتن موفق به پیش‌دستی کردن شد و لوکاس را فراری داد. پس از آن دیگر خبری از لوکاس نشد، تا این که با رسیدن نیروهای ویژه بلو آمبرلا و کریس ردفیلد گزارش شد که او در معدن نمک است. به این ترتیب کریس برای دستگیر کردن او به معدن رفت.

ورود کریس برای دستگیری لوکاس

پیش از ورود کریس به معدن، لوکاس اقدام به اسیر کردن سه سرباز کرده بود تا از آن‌ها به عنوان طعمه استفاده کند. در هنگام نجات اولین سرباز توسط کریس، لوکاس اقدام به متصل کردن بمبی به دست کریس کرد. او همچنین اقدام به رهاسازی هاگ‌های E-Type در سراسر معدن کرد تا به این وسیله کریس را بکشد. لوکاس هر یک از سه سرباز را به طریقی به قتل رساند و به این وسیله کریس را تحقیر کرد. او در نهایت بمب روی دست کریس را نیز فعال کرد، اگرچه کریس با منجمد کردن بمب قادر به خنثی‌سازی آن شد.

لوکاس در آخرین تلاش خود برای کشتن کریس اقدام به فعال‌سازی سیستم خود-تخریب معدن کرد. او که فکر می‌کرد کریس در این انفجار کشته شده است اقدام به آماده‌سازی ایمیلی حاوی اطلاعات اِولین برای شخصی ناشناس کرد. بعد از جراحت حیاتی وارد شده به لوکاس توسط کریس، او با جهشی تبدیل به یک هیولا شد که در نهایت با شاتگان کریس از بین رفت. کامپیوتر لوکاس نیز توسط کریس تخریب شد و آن ایمیلی که لوکاس آماده کرده بود نیز هرگز به مقصد نرسید.

صفحات دیگر