ویکی رزیدنت ایول

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

Resident Evil 7: Biohazard

اشتراک‌گذاری

رزیدنت اویل ۷: بایوهازارد

Resident Evil 7: Biohazard

Resident Evil 7: Biohazard رزیدنت ایول

توسعه‌دهنده

کپکام

کارگردان

کوشی ناکانیشی

نویسنده

نامشخص
ریچارد پیرسی (سردبیر)

تهیه‌کننده

ماساچیکا کاواتا

آهنگساز

آکییوکی موریموتو

سبک

ترس و بقا

موتور

RE Engine

پلتفرم‌ها

پلی‌استیشن 4
ایکس باکس وان
رایانه‌های شخصی

تاریخ انتشار

۲۴ ژانویه ۲۰۱۷ (جهانی)
۲۶ ژانویه ۲۰۱۷ (ژاپن)

درجه سنی

بزرگسالان

Resident Evil 7: Biohazard (رزیدنت اویل ۷: بایوهازارد) که در ژاپن با عنوان BIOHAZARD 7 Resident Evil شناخته می‌شود، یک بازی اول-شخص در سبک ترس و بقا است که توسط کمپانی کپکام تولید شده است.

این بازی به طور رسمی در زمان نمایشگاه E3 سال ۲۰۱۶ تائید شد. RE7 در تاریخ ۲۴ ژانویه ۲۰۱۷ در خارج از ژاپن و دو روز بعد یعنی ۲۶ام در ژاپن عرضه شد. تعدادی دمو به عنوان بخشی از بازاریابی این بازی منتظر شد که اولین آن با عنوان KITCHEN (آشپزخانه) در E3 سال ۲۰۱۴ نمایش داده شد. دومین دمو با عنوان Resident Evil 7 Teaser Demo: Beginning Hour در تاریخ ۱۳ ژانویه ۲۰۱۶ منتشر شد و در اختیار اعضای پلی‌استیشن پلاس قرار گرفت. سومین دمو نیز تحت عنوان LANTERN (فانوس) در نمایشگاه توکیو گیم شو ۲۰۱۶ در دسترس قرار گرفت.

داستان

صفحه‌ی ویژه‌ی داستان Resident Evil 7: Biohazard

نقطه‌ی آغازین داستان بعد از رویدادهای Beginning Hour شروع می‌شود، رویدادی که طی آن گروهی تلویزیونی توسط دو عضو آلوده شده‌ی خانواده‌ی بیکر یعنی میا و جک قتل رسیدند رسید. قهرمان اصلی داستان یک شخصیت جدید به نام ایتن وینترز است که نسبت به شخصیت‌های پیشین مجموعه‌ی رزیدنت اویل از مهارت‌های مبارزه‌ای کمتری برخوردار است. ایتن به دنبال یافتن همسر گمشده اش یعنی میا به یک عمارت متروکه می‌رود، عمارتی که خانه‌ی خانواده‌ی بیکر است.

صفحات دیگر