بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

کاکو

اشتراک‌گذاری

کاکو

Kaku

کاکو - وان پیس

وابسته به

CP0
CP9 (قبلا)
کمپانی گالی-لا (قبلا)

پیشه

مامور سایفر پل
کشتی‌ساز (پوششی)

خاستگاه

اقیانوس آبی شرقی

لقب

باد کوهستان

سن

۲۳ (اولین نمایش)
۲۵ (بعد از تایم‌اسکیپ)

تاریخ تولد

۷ آگوست

دوریکی

۲۲۰۰

میوه شیطانی

اوشی اوشی نو می، مدل: زرافه

نوع میوه

اولین نمایش

چپتر ۳۲۳
قسمت ۲۳۰

صداپیشه

ریوتارو اوکیایو

کاکو (Kaku) یک عامل نقاب‌دار از CP0 است.

قبل از اینکه کاکو در CP0 مستقر شود، او یک قاتل در CP9 بود که به طور مخفیانه به دنبال دستیابی به نقشه‌های پلوتون از آیسبرگ بود. او به طور پوششی به عنوان یکی از پنج سرکارگر کمپانی گالی-لا فعالیت می‌کرد و متخصص مکانیک، عیب‌یابی، و ویزیت خانگی بود. پس از شکست CP9 توسط دزدان دریایی کلاه حصیری، او و سایر اعضای CP9 توسط اسپاندام اخراج شدند. به دلایل نامشخص، او بعدا به کار خود بازگشت و به CP0 ارتقا یافت.

او یک آنتاگونیست محوری در آرک‌های واتر 7 و انیس لابی است. همچنین او آنتاگونیستی در آرک اگ‌هد است که با اکراه به یک متحد تبدیل می‌شود.

تاریخچه

پنج سال قبل از خط داستان فعلی، چهار قاتل از سازمان مخفی CP9 در شهر واتر 7 ظاهر شدند. کاکو یکی از این افراد بود که برای انجام ماموریت خود، در غالب یک کشتی‌ساز به شرکت گالی-لا نفوذ کرد و تلاش کرد تا نقشه‌های پلوتون را از آیسبرگ به دست آورد. آیسبرگ شهردار و شاگرد سابق یک کشتی‌ساز افسانه‌ای به نام تام بود. کاکو در شرکت گالی-لا معروف شد و به ویژه برای پرش‌هایش از مناطق بلند و طی کردن مسافت‌های زیاد شناخته شد، به طوری که به او لقب «باد کوهستان» داده شد. او یکی از عوامل قابل احترام گروهش بود.

توانایی‌ها و قدرت‌ها

کاکو
کاکو می‌تواند از وزن بدن زرافه‌ای خود برای ضربات قدرتمند استفاده کند.

کاکو به عنوان دومین عضو قوی در CP9 و مامور فعلی CP0، که قوی‌ترین سازمان اطلاعاتی محسوب می‌شود، فردی قدرتمند و ارزشمند برای دولت جهانی محسوب می‌شود.

کاکو همچنین می‌تواند به عنوان یک آشکارساز دروغ عمل کند. او توانایی تشخیص درست یا اشتباه بودن حرف‌ها با لمس کردن مچ دست شخص را با توجه به سرعت نبض فرد دارد.

روکوشیکی

کاکو
کاکو در حال استفاده از رانکیاکو

کاکو در هر شش فرم روکوشیکی مهارت فوق العاده‌ای دارد، اما به نظر می‌رسد که تخصص اصلی او در رانکیاکو است، زیرا تغییرات زیادی در این تکنیک دارد. رانکیاکو او در ترکیب با میوه شیطانی زوئن او، قادر به برش دادن یک برج عظیم بود. فرم تکای او نیز وقتی در شکل هیبریدی خود (انسان-زرافه) بود، به اندازه کافی قوی بود تا در برابر تاتسو ماکی زورو مقاومت کند. او با دوریکی ۲۲۰۰ دومین قاتل قوی در نسل خود از CP9 است که گفته می‌شود تا حد زیادی قوی‌ترین گروه در تاریخ این سازمان است.

میوه شیطانی

کاکو
شکل انسان-جانور کاکو

کاکو اوشی اوشی نو می، مدل: زرافه را مصرف کرده است که یک میوه شیطانی از نوع زوئن است که توسط رئیسش اسپاندام در اختیار او قرار داده شده است. قدرت این میوه به او اجازه می‌دهد تا به یک هیبرید زرافه-انسان و یا یک زرافه کامل تبدیل شود. به این ترتیب قدرت، وزن و دوام او به شدت افزایش می‌یابد و ویژگی‌های غیرمعمولی را نیز برای او به ارمغان می‌آورد، مانند دسترسی به گردن بلند زرافه. از آنجایی که کاکو درست پس از ورود دزدان دریایی کلاه حصیری به انیس لابی این میوه را خورد، کنترل زیادی روی آن نداشت.

هنگامی که او در فرم جانور یا انسان-جانور باشد، می‌تواند از رانکیاکو بیشتر بهره ببرد، زیرا دو پای اضافی به دست می‌آورد. قدرت رانکیاکو او نیز افزایش می‌يابد، همانطور که با استفاده از آن از برج عدالت عبور کرد، که او و زورو در آن در حال مبارزه بودند.

به دلیل شکل بینی کاکو، او در فرم انسان-جانور دارای یک بینی مربعی شکل می‌شود. او از این ویژگی به همراه سرعت بالای خود استفاده می‌کند تا با کشیدن گردن بلند خود به داخل بدنش و سپس رها کردن آن به سمت حریف، ضربه‌ای قدرتمند را وارد کند، ضربه‌ای که به اندازه کافی قدرتمند بود که یک موج بزرگ را ایجاد کرد.

فرم جدید کاکو برای خودش بسیار غیرعادی بود و او در حال آزمایش این فرم روی زورو بود. تمام دگرگونی‌های او، از جمله «فرم مربع» او از یک حرکت استفاده می‌کنند، و حتی زورو اشاره کرد که حرکتی که کاکو استفاده می‌کند بسیار تکراری است.

بیداری

کاکو
قدرت‌های بیدار شده کاکو

کاکو همچنین به بیداری میوه شیطانی دست یافته است که به او اجازه می‌دهد تا فرم هیبریدی جدید و بسیار قدرتمندتری را در اختیار بگیرد. در این حالت قدرت بدنی، سرعت و همچنین سرعت او به شدت افزایش می‌یابد. بر خلاف اکثر زوئن‌های بیدارشده، شخصیت کاکو تحت تأثیر طبیعت حیوانی میوه شیطانی قرار نمی‌گیرد. در فرم بیدارشده، گردن زرافه‌ای او دراز او بلندتر و شبیه به مار می‌شود.

هاکی

هاکی بوسوشوکو

کاکو دارای توانایی استفاده از هاکی بوسوشوکو است. در رقابت دوباره خود مقابل زورو که پس از تایم‌اسکیپ صورت گرفت، او در حالی که در فرم «بیدار» خود بود، با هاکی بینی‌اش را سخت کرد و با او درگیر شد.

هاکی کنبونشوکو

کاکو دارای توانایی استفاده از هاکی کنبونشوکو است.

صفحات دیگر