ویکی وان پیس

CP9

اشتراک‌گذاری

سی‌پی ناین

CP9

CP9 - وان پیس

رمانجی

شی-پی-ناین

وابسته به

پیشه

قاتلان سری دولت جهانی

رئیس

اسپانداین

اولین نمایش

چپتر ۳۲۵
قسمت ۲۳۰

CP9 که به طور کامل با نام سایفر پل شماره ۹ شناخته می‌شود، یک سازمان مخفی سایفر پل است که از افرادی تشکیل شده است که می‌توانند از تکنیک‌های روکوشیکی استفاده کنند. آن‌ها گروه آنتاگونیست اصلی حماسه واتر 7 هستند. اعضای این سازمان همچنین شخصیت‌های اصلی داستان جانبی «گزارش مستقل CP9» هستند.

شرح

بر خلاف هشت گروه رسمی دیگر سایفر پل، اعضای CP9 بر جمع‌آوری اطلاعات متمرکز نیستند، بلکه در ترور مخفیانه اهداف مورد تهدید دولت جهانی تخصص دارند. اعضای آن از دوران کودکی هم از نظر جسمی و هم از نظر ذهنی آموزش دیده‌اند تا به قاتلانی قدرتمند تبدیل شوند و احساسات را کنار بگذارند. راب لوچی، قدرتمندترین عضو تاریخ این سازمان است.

CP9 به دو تیم تقسیم شده بودند. یک گروه شامل کاکو، بلونو، کالیفا و رهبر آن لوچی بود که به واتر 7 فرستاده شدند تا نقشه‌ی سلاح باستانی پلوتون را از آیسبرگ بازیابی کنند. گروه دیگر برای سرکوب برخی از اعضای ارتش انقلابی به رهبری جبرا فرستاده شدند که فوکورو و کومادوری نیز عضو آن بودند.

شکست خوردن در CP9 غیرقابل قبول است و هر عضوی که شکست بخورد با مجازات سختی روبرو خواهد شد. در این صورت آن‌ها اخراج می‌شوند یا کشته می‌شوند یا دستگیر می‌شوند. بخشی از دلیل این امر جلوگیری از درز اطلاعات است.

اعضا

فرمانده

قاتلان

حیوانات دست‌آموز

  • هاتوری
  • فانکفرید

متحدان و وابستگان

صفحات دیگر