بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

کرونیکا

اشتراک‌گذاری

کرونیکا

Kronika

کرونیکا - مورتال کمبت

جنسیت

مونث

خاستگاه

آغاز زمان

سکونت

Kronika’s Keep

گونه

سلاح

خنجر پنهان

سازه‌ها

تارج کرونیکا

کرونیکا (Kronika) شخصیتی در مجموعه بازی مورتال کمبت است. او یک تایتان، نگهبان زمان، و مادر شیناک و ستریون است. خواسته‌ی او ریست کردن تایم‌لاین است که ناشی از اختلالاتی است که ریدن در توازان خیر و شر ایجاد کرده است.

کرونیکا اولین بار در بازی مورتال کمبت ۱۱ نمایش داده شد انجام داد که به عنوان یک باس غیرقابل بازی و آنتاگونیست اصلی بخش داستان ایفای نقش می‌کرد. او بعدا به عنوان یک آنتاگونیست سوم در داستان Aftermath نقش‌آفرینی کرد.

درباره کرونیکا

کرونیکا یک تایتان است، موجودی که رتبه بالاتری از یک خدای ارشد دارد. او نگهبان زمان، معمار سرنوشت جهان و مادر شیناک (خدای ارشد مرگ و فساد) و سیتریون (الهه ارشد زندگی و فضیلت) است. او همچنین خالق سازه‌ی مصنوعی و جاودانه گرس است، موجودی با توانایی دستکاری زمان در مقیاسی بسیار کوچکتر از کرونیکا که بر شن‌های زمان تسط دارد.

سیاست بی‌رحمانه جدید ریدن برای درهم شکستن نیروهای بالقوه شیطانی که ارث‌رلم را تهدید می‌کرد، با بریدن سر پسر کرونیکا یعنی شیناک همراه بود. از این رو کرونیکا او را عامل به هم زدن تعادل بین نیروهای خیر و شر دید و به دنبال پاک کردن و بازنویسی این خط زمانی به منظور تعادل خیر و شر بود. این وقایع عصری جدید را ایجاد کرد و در نتیجه به ادغام گذشته و حال منجر شد.

به گفته ریدن، کرونیکا به عنوان نگهبان زمان تنها کسی است که می‌تواند نیروهای زمان را تا حدی دستکاری کند تا در زمان حال و گذشته با هم برخورد کنند، و همچنین بیان می‌کند که او بارها برای یافتن کمال، خط زمانی را دوباره بازنویسی کرده است.

صفحات دیگر